Vánoční balíčky jsou dárkem, který se hodí mít dokonce i v zásobě. Maličkost, která potěší, a kterou potřebuje každý – obzvlášť když je uvnitř třeba sprchový gel nebo krém. Řekněte sami, kolik jich za rok spotřebujete?   

Paní učitelce, doktorce, kolegyni…

Potřebujete malý dáreček, krásně zabalený, za přijatelnou cenu, ale takový, který udělá radost. Zároveň vyjádří to, co k někomu cítíte – že si vážíte jeho péče a vřelosti.

Náš tip: Dárková sada Srdečný člověk z drogerie dm je za 139 Kč. Cenné kompozice a jemně květinová vůně se line ze setu tří pečujících přípravků. Je to vegan certifikovaná přírodní kosmetika pro chvíle klidu a relaxace. alverde NATURKOSMETIK dárková sada Srdečný člověk zažene vánoční stres a připraví pro chvíle klidu a relaxace.

 

 

 

 

 

Sestřenici, tetičce, kamarádce…

Takových dárků potřebujete mít v zásobě hned několik. Ať si každá žena užije svou péči. Potřebujete ukázat, že víte, jak miluje květiny a baví ji o sebe pečovat.

Pokud milujete vůni květin, nemůžete si nechat ujít dárkový set s jejich vůní! Dárkový set Miracles Arise where Flowers bloom od značky Balea za 139 Kč překvapí hned několika produkty, díky kterým dodáte tělu mimořádnou péči. Sprchový peeling a tělové mléko s růžovou vodou, koupelovou solí s přírodními krystaly soli a růžovým olejem jsou veganské a bez mikroplastů.

 

 

Švagr, kolega, strýček…

I muži potřebují mít svou péči. Co koupit svému manželovi, to víte, ale co dalším mužům z rodiny, které vídáte právě jen o Vánocích? A co kolegovi, kterého jste si vylosovali ve firemní soutěži, že ho máte obdarovat?

Náš tip: alverde dárková sada Wohlfühl Winter (139 Kč) s aromatickou zimní vůní rozmazlí vaši pokožku se třemi exkluzivními produkty během chladných dní. Kdo pojede na hory, bude je milovat o to víc.  Sprchový gel s rostlinným glycerinem daruje pokožce cennou hydrataci, zatímco krém na ruce se postará o nápravu suché a popraskané pokožky rukou. Tělová emulze s bio bambuckým máslem, bio sójovým olejem a rostlinným glycerinem intenzivně hydratuje a rychle se vstřebává. Jde o certifikovanou přírodní kosmetiku vhodnou i pro vegany.  Neobsahuje syntetické vonné, barvící ani konzervační látky. Suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Neobsahuje látky na bázi minerálních olejů. Bez geneticky modifikovaných složek.

 

 

Prodavačce, všem kolegyním…

Maličkost pro každého, kdo je vám blízký, chcete ho potěšit, ale na velký dárek to není. Možná je to paní prodavačce v trafice, která vám každý den s úsměvem prodává novinky, baristka v kavárně, která čas od času přihodí k vašemu latté i sušenky, pět kolegyň z účtárny, deset spolužaček dcerky, které chce také podělit.

Náš tip: Dárková sada Sense Of Magic z drogerie dm obsahuje sprchový gel & tělové mléko, je s podmanivou vůní vanilky a lesního ovoce pro ohromení vašich smyslů, mimo jiné obsahuje pigmenty, které se postarají o zdravý jas pokožky. Jak pro vás, tak i pro vaše blízké je dárkový set skvělou magickou volbou! Navíc potěší i krásné balení, abyste dárek mohli jen vzít a předat. Jen za 79,90 Kč koupíte malý dárkový set Sense of Magic.

 

 

Dětem a jejich kamarádům

Jdete za kamarádkou, která má malé dítě, a je vám nemilé přinést dárek jen ji. Pátráte po maličkosti, která potěší kluky i holky, tříleťáky i osmileté. A co teprve když zazní od vašich dětí požadavky, že chtějí nějakou maličkostí podarovat všechny kamarády z kroužků,  jejichž zájmy ani moc neznají, co potom?

Náš tip: Koupelové tablety ve tvaru srdce! Ty od značky Balea jsou v setu hned dvě, jsou s vůní vanilky, s přírodní mořskou solí a jojobovým olejem, ve verzi pro vegany.  Koupelové tablety ve tvaru srdíček darují svou sladkou vůní jedinečný zážitek z koupele.  Pro příjemný, uvolněný pocit při chladných zimních dnech. Opět jsou zabaleny tak, že stačí koupelové tablety Balea dm koupit (jen za 54,90 Kč) a předat.