S prázdninami nastává i čas výletů. A protože nechceme nechat nic náhodě, přinášíme vám několik tipů na produkty Lupilu, které by vám v batohu určitě neměli chybět.

Malí i velcí výletníci jistě ocení Dětské špaldové bio sušenky, které poslouží nejen jako skvělá svačinka. Můžete je například využít i jako odměnu za splnění nějakého úkolu nebo se o ně podělit a seznámit se tak s dalšími dětmi. Mají skvělou chuť a padnou i do malé dětské ručičky.

Dalším nezbytným a hlavně velmi oblíbeným produktem jsou ovocné kapsičky. Díky jejich praktickému balení se dají sníst všude, třeba i ve frontě na lístky do zoo nebo při spěchání na vlak. Ušetří místo v batohu, protože s sebou nemusíte brát několik krabiček s nakrájeným ovocem. Tyto kapsičky jsou 100 % z ovoce a bez přidaného cukru, proto dětem dodají potřebné vitamíny a energii a zároveň je nezatěžují přebytečným cukrem.

Posledním jídelním tipem jsou masozeleninové příkrmy Lupilu. Pokud se vám nechce vařit jídlo do krabičky a ani zrovna neholdujete jídlům v restauraci, které často nejsou pro děti až tak vhodné, jsou tyto příkrmy ideální volbou. Takovou „skleničku“ vám dnes ohřejí téměř všude a ušetří vám čas i peníze. A navíc představuje plnohodnotné jídlo pro vaše nejmenší.

Ať už do batohu nebo třeba do auta, ale i v domácnosti, se vždy hodí mít po ruce Lupilu vlhčené ubrousky. Utřeme s nimi ručičky a pusinku od zmrzliny, limonádu vylitou a stole a utřeme s nimi třeba i botičky od bahna. Navíc se v mini balení vejdou i do malého dětského batůžku.

A mikino-bundičku Lupilu znáte? Je skladná a nezabere moc místa. Proto když se zatáhne nebo ochladí, máte ji hned po ruce. Využít se dá i na sezení na zemi při neplánovaném pikniku či na přikrytí dítěte, když usne v kočárku. Navíc z ní vaše dítko jen tak nevyroste, vydrží totiž minimálně dvě velikosti.

Poslední dva tipy se týkají dětských kosmetických přípravků. Konkrétně se nám líbí Ošetřující krém Lupilu, se kterým nemusíte mazat jen zadeček miminka, ale třeba i vaše suché ruce nebo namáhanou pokožku po opalování. A úplně posledním výrobkem, který by vám neměl chybět na cestách, je Dětský mycí gel. Balení je sice větší, ale můžete si část přelít do menšího obalu. Budete pak mít pak po ruce ideálního pomocníka na hodně špinavé ručičky a bude se hodit i v případě, že se rozhodnete si výlet prodloužit a někde přespat. Obsahuje z 97 % přírodní složky a šetrně pomůže tam, kde jen voda nestačí.

Věříme, že se necháte alespoň některými tipy inspirovat a přejeme vám spoustu krásných společných chvil při výletování.