„Je to velký miláček, takže ho s chutí doporučuji svým kamarádkám,“ říká Michaela, zakladatelka MAMAblogu roku a dříve i beauty novinářka v netradiční recenzi plné autentických zkušeností sebe a svých přítelkyň. „Vyzkoušela jsem tisíce nejrůznějších kosmetických novinek, ale tahle mě přesvědčila.“

Pomůže při hojení

„Netrpím příliš na akné, ale jakékoliv malé podráždění pleti, škrábnutí nehtem, zarudnutí z mrazivé procházky nebo jeden pupínek při menstruaci, mám vidět opravdu dlouho. Reclar mi náramně pomohl. Využívám modré světlo, většinou dvakrát týdně, a je to malý zázrak,“ říká Michaela.

Zlepší dávné rány

Veronika Z. měla na tvářích nepříjemné stopy po dávném akné, pubertálním i těhotenském. Od Reclaru si slibovala, že ji pomůže. „Zkoušela jsem všechno možné, dokonce jsem byla i na klinice estetické dermatologie, ale výsledek nic moc. Využívala jsem Reclar pravidelně několik týdnů a pak ho i já doporučovala dál. Zlepšení je tak o 40-60 problém, záleží na tom, na jakou jizvičku nebo kráter se podíváte. Tyhle zkušenosti mě přesvědčily, abych řešila i dávné problémy na celém svém těle,“ prozradila.

Dopřeje vám rituál a Nahradí kosmetičku

Alena je vytížená máma od dětí a díky Reclaru si vytvořila malý rituál pro každý den. Nezvládala už chodit na kosmetiku, ten čas jednou za měsíc na tři hodiny prostě nenašla, ale cítila, že má pleť stále v horším stavu. „Tři minuty denně jsem ale našla, řekla jsem si, že obličej je vidět stejně jako zuby, kterým dávám dokonce 2x tři minuty. A začala ho používat.“

Vaše přípravky víc zafungují

Přecitlivělá pleť Barbory ji neumožňuje měnit kosmetické přípravky – skoro nic. Po léčbě, kterou prodělala, reaguje na každou změnu silnou reakcí, ale zároveň měla pocit, že už ze svých obvyklých přípravků od dermokosmetické značky pleť moc živin nepřijímá. Začala používat Reclar, který krémy i séra zapracuje víc do hloubky a tím zvýší vstřebávání aktivních látek. A zafungovalo to!

Zklidní namáhanou pleť

Jedna moje známá, kosmetická redaktorka z populárního časopisu, používá Reclar hlavici potaženou 99,91% ryzím 24k zlatem, aby zase z nadměrného množství přípravků, které zkouší, předešla vzniku reakce. „Potřebuji něco, co mi tváře zklidní. Používám modré světlo.“

Rozzáří tváře

Karolína je typické městské dítě, smog, kavárny, bary… Hlavně aby tam bylo rušno, zakouřeno, tlačenice. „To je moje, můj život, a vím, že to pleti neprospívá.“ Vidím na ni každý den, že od té doby, co jsem ji Reclar použila, může hrát v reklamě na ty nejlepší zkušenosti s Reclarem. Už nemá pleť zašedlou, ale krásně prozářenou. A víte, že mi za moje doporučení dokonce i poděkovala kytkou?

Vyhladí vrásky a Zlepší póry

Moje tchyně, které plánuji Reclar darovat, ho u mě jen zkoušela. Nemůže se dočkat, až si vyžehlí své vrásky. Hned po prvním použití se ji totiž skvěle stáhly póry na nose, které má jako třináctiletá. Používejte červené světlo, které galvanický peeler Reclar vyzařuje, a uvidíte, jak budete spokojení.