V dnešní uspěchané době je velmi důležité dodat tělu dostatek vitamínů, minerálů, živin atd. Ne vždy však máme čas vařit a často ani není prostor shánět nějaké super zdravé jídlo. Ať už cvičíte a dodržujete správnou životosprávu nebo zatím jen chcete některé z jídel nahradit zdravější variantou, tak čtěte dál. Naše influencerky otestovaly značky Ketomix, Dailymix a Simplymix. A jak to dopadlo?

Testujeme Ketomix: tady jsou naše zkušenosti

Značka Ketomix, to jsou proteinová jídla, která pomáhají zhubnout. Ale nejen to. V jejich nabídce najdete i čokolády, oříškové krémy, víno nebo třeba sušené maso. Mají tedy široký sortiment, ze kterého si vybere opravdu každý. Často jej nakupují i lidé, kteří chtějí jen omezit přísun cukrů, potřebují doplnit proteiny nebo zkrátka chtějí jíst kvalitněji.

 

„Musím říct, že mne testování překvapilo. Je to dobrý, a když ještě cvičím a dávám si tohle, tak je to skvělá volba. Sušenky si dávám k čaji, zaženou chuť na sladké a navíc je to bez výčitek. Chodí mi docela dost zpráv, že jste také vyzkoušeli Ketomix a HODNĚ Vám pomohl zhubnout.“ zhodnotila testování @veronika_fosenbauerova.

Ne každému vše od Ketomix sedne, což potvrzuje i blogerka @me.and.tyli: „Ketomix proteinové sušenky mi fakt chutnaly, brala jsem si je vždy na vycházku nebo večer mlsala. Těm nemám co vytknout.“ Maso z mladých selátek pro ni bylo přesolenější – my osobně ho milujeme večer k vínu.

Dailymix

Dailymix je značka potravin s nízkým obsahem sacharidů. Jde tedy o low carb stravování, díky kterému přirozeně zhubnete, podpoříte své zdraví a budete plní energie.

„Toto testování mě zaujalo, protože se v poslední době kolem mě roztrhl pytel s různými proteiny, ketodietami. Řekla jsem si, že to je výzva a ráda bych využila příležitosti ochutnání. Granola mě svou chutí překvapila. Myslela jsem si, že mi nebude chutnat, když není sladká ale naopak ta hořkost čokoládového proteinu a spojení chutí utvořilo zajímavou kombinaci, že zachutnala i dětem. Co se týče pyré, je na nás všechny kyselé ale ta kyselost je zvláštní a zajímavá, že i přes to, jak jsem se šklebila, musela jsem jíst dál. Proteinové těstoviny mě zaujaly svou chutí, že bych snad jinak ani nepoznala, že se nejedná o běžné těstoviny. Jídlo není moc fotogenické, ale chutné je dost. Jako rychlovka, kdy přiběhnete domu, úplně ideál. Rizoto to samé. Na jednu porci mi to ale přijde málo. A co se týče smoothie, je výborné, krémové a využívala jsem ho jako rychlou svačinu. Když člověk nestíhá a poletuje z místa na místo, je potřeba mít doma něco, co je rychle hotové a tohle mi přijde jako zajímavý objev, ke kterému se ráda vrátím.“ takto zhodnotila Dailymix influencerka @zivot_podle_karol. Skvěle, díky za zkušenosti!

 

Simplymix

Je to koktejl, který v sobě ukrývá plnohodnotné a kompletní jídlo. Vaše tělo zasytí, dodá mu potřebné vitamíny a navíc skvěle chutná. Vhodný je pro vegany, vegetariány i celiaky. Hotové je do 30 sekund a v nabídce je nyní 11 skvělých příchutí. Na své si tedy přijdou milovníci ovocných chutí, ale i kávoví nadšenci nebo ti, co jednoduše dávají přednost čokoládě.

Mamince @nikolkovalska Simplymix moc chutnal: „Simplymix doporučuji. Je to nutričně vyvážený koktejl, vhodný třeba na snídani či svačinu. Vhodný pro vegany či celiaky. Zasytí tě, dodá tělu potřebné vitamíny a energii a navíc ti bude strašně chutnat.  Za mě super cena, výborná chuť a rychlá příprava.“

Se svými zkušenostmi se svěřila i @prekvapenamatka, která sice není vyznavač jídel v pytlíku, ale tenhle podle ní splňuje všechny bonusové aspekty jídla v pytlíku: nasypeš prášek, přidáš příchuť, zaleješ vodou, nahrkáš a žiješ z toho půl dne. „Umím si představit situace, kdy si člověk Simplymix dá. Jednou z nich je absolutní nedostatek času, takže třeba máma na mateřské nebo zdravotnický personál.“ Osobně ji nejvíc zachutnala jahodová příchuť, dávala si o třetinu menší dávku prášku na stejné množství vody. „A více co? Fakt jsem dostala během dopoledne hlad! Když jsem dala dávku plnou, byla jsem až do oběda zasycená. Funguje to! Výsledek? Super zkušenost! Chápu, že své příznivce si Simplymix najde, chápu, že pro někoho v nějaké specifické životní situaci to bude ideální řešení. Já se ale s radostí vracím k normálním snídaním.“