27. května – 1 výherce vyhrává YOO-TRAVEL od Babymoov, což je dokonalý pomocník pro cestování s dětmi, bez elektrické sítě ho můžete používat až 24 hodin. Kamera nabízí širokoúhlý výhled o 180° ve vysoké kvalitě, včetně nočního vidění, což je velmi užitečné, pokud spí v jedné místnosti více dětí. Posíláme ho:

Vladimíra Vančátková

28. května – 1 výherce vyhrává přístroj Philips Avent pro přípravu zdravé dětské stravy, který vám pomůže snadno připravit chutná domácí jídla přizpůsobená tomu, co vaše dítě potřebuje. Je to:

Jarmila Kloboučková

29. května – houpací prkno od Utukutu čeká na:

Barbora Ráczová

30. května – výhry od MAMAznaček, konkrétně plenky od mamapocket a batoh od Your Star získává:

Jaroslav Blecha

31. května – Na dva hlasující čeká balíček s výrobky prémiové řady JOHNSON’S® Cottontouch™ v hodnotě 500 Kč. Značka JOHNSON’S® po více než 40 letech přichází s novou generací výrobků, které jsou jemnější než kdy dřív. Vylosovány byly:

Lucie Eva Šťastná

Radka Reichrtová

1. června – Pan Křupka přináší dětem a nejen jim nadýchané křupky v mnoha příchutích. Od čistě kukuřičných nebo pohankových pro kojence až po jahodové nebo banánové s čokoládou pro větší děti. Balíček v hodnotě 300 Kč obsahuje všechny druhy křupek REJ, originální omalovánky pana Křupky a pastelky. Připraveny jsou tři.

Hana Jonakova

Iva Zvoníčková

Anna Blumajerová