Trápila vás kila navíc, tak jste se rozhodli s nimi zatočit. Možná jste právě teď úspěšně ukončili dietu. Dosáhli jste svého cíle, cítíte se ve svém těle zase sebevědomě a krásně. Komplimenty prší ze všech stran. Shodit nadbytečná kila je určitě náročné, ale ne tolik jako si novou váhu udržet. Když se to nepovede a kila se vrátí zpět, často jich i přibude pár navíc, začnete se cítit zase mizerně. A tak to jde pořád dokola. Řešení, jak vystoupit z toho nekonečného kolotoče hubnutí a přibírání a novou váhu si dlouhodobě udržet, je jednoduché. Zařaďte po dietě do jídelníčku nízkosacharidová jídla DailyMix.

Jak je to se sacharidy

Doporučený příjem sacharidů při průměrném energetickém výdeji je 250 až 300 gramů denně. Běžně ho ale překračujeme až trojnásobně, aniž bychom přidali na výdeji. Následkem je pak zhoršené zdraví, nadváha nebo dokonce obezita. V konečném důsledku může přemíra sacharidů vést až k závažným civilizačním onemocněním, jako jsou diabetes, mrtvice nebo infarkt. Možná si říkáte, že nejste z těch, co potřebují sladké. Jenže, sacharidy najdete i v potravinách, kde byste je nečekali. Doslazovány jsou cereálie, pečivo, různá dochucovadla, nápoje i zdravě se tvářící proteinové tyčinky. Pokud nevíte, po čem v obchodě sáhnout nebo se vám nechce studovat etikety se složením,  je tu pro vás DailyMix.

Co je DailyMix

DailyMix nabízí zdravou nízkosacharidovou alternativu k běžným potravinám. Všechna jídla skvěle chutnají a pomáhají k tomu cítit se fit. Neobsahují žádný cukr, a pokud jsou doslazována, tak čistě přírodně – například stévií. DailyMix jídla neobsahují žádné přidané glutamáty ani chemické přísady. Pokud vyžadují nějakou přípravu, jde o snadný postup. Žádné složité vaření se nekoná, což v dnešní uspěchané době ocení každý. Vzdávat se nemusíte ani laskomin, DailyMix má pro vás sladkosti, se kterými se nemusíte bát zvýšeného příjmu sacharidů.

Nabídka DailyMix jídel je opravdu bohatá – od proteinových kaší, palačinek nebo granoly ke snídani; přes svačiny ve formě ovocných pyré, smoothies či sušených mas; až po proteinové omelety, polévky, těstoviny a rizoto jako hlavní jídla. Kromě toho lze pod značkou DailyMix najít i různé nízkosacharidové dresinky a omáčky, džemy nebo oříškové krémy, které skvěle doplní zdravý jídelníček. Celou nabídku včetně zajímavých nízkosacharidových receptů najdete na www.dailymix.cz.

Nízkosacharidové stravování je stále populárnější. Pro miliony lidí na celém světě jde o životní styl. Díky snížení množství sacharidů v jídelníčku lze nejen shodit přebytečná kila, udržet si optimální váhu, ale také vyřešit celou řadu zdravotních problémů spojených s nadváhou a obezitou.

Proč se stravovat nízkosacharidově?

  • Váha jde dolů.

Jde o rozumné hubnutí. Díky navýšení příjmu proteinu a zdravých tuků navíc bez pocitu hladu. Pocit sytosti po jídle se prodlouží. Postupně zmizí chuť na sladké. Nedostavují se ani tzv. „vlčí hlad“, nájezdy na ledničku nebo nutkání se přejídat.

  • Zlepší se zdraví.

S úbytkem kilogramů se zlepšuje celkové zdraví organismu. Snižují se rizika onemocnění některou ze závažných civilizačních chorob, jako jsou cukrovka, infarkt nebo mrtvice. Nízkosacharidová strava může pomoci s akné, s problémy se zažíváním, s krevním tlakem nebo s migrénou.

  • Přibude energie.

Tělo nemusí bojovat s přemírou sacharidů, které ukládá na tuky. Po jídle se nedostavuje ospalost a útlum. Nízkosacharidová strava také zlepšuje kvalitu spánku a celkovou psychickou kondici.

  • Je snadné vydržet.

Přechod na nízkosacharidové stravování po dietě je přirozenou volbou. Pokud se nevrátíte k původnímu nezdravému jídelníčku, nehrozí vám žádný jojo efekt. Naopak, s nízkosacharidovou stravou mohou zmizet i další kilogramy. Nízkosacharidová jídla báječně chutnají a takového jídelníčku je pak velmi snadné držet se dlouhodobě.