Děti milují nákupy – a svůj dřevěný supermarket Lidl mohou mít doma. Hra na nakupování podněcuje jejich fantazii a kreativitu, zároveň se učí osvojit nové dovednosti. V supermarketu najdou třeba i čtečku karet nebo pokladu s funkcí reálného výpočt nebo pokladní pásek s ruční klikou. Mami, tati, co si koupíš?
Playtive Dřevěný supermarket Lidl, 1499 Kč

Naučte děti krájet pizzu! Hned šest kousků pizzy na obložení se suchými zipy a zvedač s řezačem pizzy z plastu s dřevěnou rukojetí na ně čeká v setu na krájení. Ovoce už má doma každý, ale pizzu málokdo!
Playtive Dřevěné potraviny, 199 Kč

Zvukové schodiště ve veselých barvách se 3 kuličkami z pravého dřeva podpoří dětskou koordinaci očí a rukou, logické myšlení a navíc i zacházení s čísly.
Playtive Dřevěná motorická hračka, 199 Kč

Odrážedlo pro nejmenší může být ze dřeva! Podporuje hrou smysl pro rovnováhu, motorické dovednosti a podporuje učení chůze, navíc má lehký chod kol a vypadá hodně stylově!
Playtive Dřevěné odrážedlo, 899 Kč

Kdo si rád nehraje na doktora? I kdyby to náhodou nebyla jeho nejoblíbenější hra, jakmile uvidí dřevěnou kliniku, rázem bude vědět, co chce dělat v budoucnu. Multifunkční hrací centrum ze dřeva pro malé lékaře je kombinovatelné s dalšími sadami Playtive.

Playtive Dřevěná klinika 2 v 1, 1599 Kč

Vyměnit kolo, opravit motor! To půjde! Dřevěné autíčko pro hru na automechanika má otevírací kapotu, odnímatelná kola a pohyblivý volat. Tutúúú, jedeme do Lidlu!
Playtive Dřevěné autíčko automechanik, 1999 Kč

K vaření mňamek mají děti už spoustu součástek, ale vsadíme se, že takový stylový robot ještě ne!

Playtive Kuchyňský robot, 379 Kč

Opravovat, měřit, šroubovat, řezat. Dřevěná sada nářadí splní každý dětský sen o montérech. Součástí je: pásek, 4x šroubek, 4x matka, šroubovák, klíč, kladivo, dřevěný blok, pravítko, pila.
Playtive Dřevěná hračka – sada nářadí, 179 Kč

Závidí vám děti váš notebook? Mohou mít svůj, a bude snad ještě chytřejší a hravější. V jejich očích rozhodně. Má v sobě navíc mobilní telefon a tabuli na popisování (včetně houbičky a křídy). I větší děti zabaví, budou se s ním učit rozumět písmenkům a číslům hravou formou.

Playtive, Notebook, 199 Kč