Kdo může slavit? Výherci za dalších pět dní jsou tady.

Vyhráli jste? Budeme moc rádi, když se o výhru podělíte na sociálních sítích (až k vám dorazí) a označíte nás

Instagram i Facebook jedou pod @mamablogroku

Všem výhercům jsme napsali e-mail s žádostí o zaslání adresy. O výhry se můžete přihlásit do 5. června, rozeslány budou v průběhu června. Ve výjimečných případech jsou výhry rozesílány i dříve. Některé výhry budou rozesílány od partnerů soutěže, jiné od organizátorky.

Nezapomeňte dál hlasovat pro svou oblíbenou MAMAblogerku a nově také pro TATAblogera!

O co ještě hrajeme? Všechno je to TADY.

A teď již slibovaní výherci!

6. den – Sebamed, MAM

 

Na balíček v hodnotě přes 1000 Kč se mohou těšit tři hlasující! Najdete v něm nejen dětskou kosmetiku Baby sebamed s pH 5,5, která je vhodná už od prvního dne, ale také produkty od značky MAM. Potěší vás roztomilý dudlík i oblíbená láhev Anti-Colic.

Vyhrává: Markéta Zázvorková, Romana Hirtová, Iveta Leitnerová

7. den – 6 hrnečků od Mimmo

 

Hned šest skvělých hrnečků na doma i na cesty (ideálních při přechodu na pití ze šálku) věnovalo mimmo.cz. Ať už drží vaše batole Sippy cup v jakémkoli úhlu, vždycky se díky inovativnímu brčku může napít.

Vanda Stoklásková

Zuzana Čechová

J. Slamníková

Aneta Nosková

Martina Rozsivalova

Tereza Beránková

8. den – předplatné časopisu Máma a já

 

Hned pět hlasujících potěší předplatné časopisu pro moderní maminku a miminko MÁMA A JÁ. Časopis se pyšní spoluprací s řadou odborníků z oblasti zdraví, péče o dítě a psychologie.

Veronika Országhová

Natalie Dejmková

Aneta Hurtová

Kateřina Pavlíková

Pavla Kulíková

9. den – tři výhry od T-TOMI

Velká velmi měkká bavlněná osuška s velkou savostí ve vzoru Animals a Kočárkové kolíčky Pastel mint jsou dárkem od značky T-TOMI pro tři hlasující. Kolíčky z odolného plastu jsou skvělým způsobem jak uchytit plenu či osušku na kočárek či autosedačku.

Kateřina Pípalová

Zdeňka Růžičková

Dominika Dolejší

10. den (21. května) – tři balíčky od Mary Kay

 

Zkrášlete se, pečujte o sebe. Když nevyhrajete jeden ze tří balíčků v hodnotě 1500 Kč od Mary Kay, který ukrývá třeba set kosmetiky na opalování a po opalování nebo fixační sprej na make-up, můžete si zamluvit svou Hodinku krásy u nezávislých kosmetických poradkyň. Těšte se na individuální poradenství a krásný make-up.

Dominika Zhorna

Kateřina Červinková

Kristína Karcolová