Když se vám narodí miminko, budou vám stačit jen dva kosmetické produkty. Tak málo? Ano, proto vsaďte na ty nejlepší, doslova ikonické produkty.

Olej na celé tělo pro miminko i dospělého

Co se musí nejvíc? Přece hydratovat. Dětská pokožka je citlivá a náchylná k vysoušení i vzniku nejrůznějších problémů jako jsou opruzeniny, proto ji musíte hýčkat pravidelným olejováním. Ideální je přípravek, který se rychle vstřebá a nemastí, zároveň ale zanechá na pokožce ochranný film.

Vyzkoušejte Mustela Masážní olej s avokádovým olejem a 99 % přírodních látek od značky Mustela.

Avokádový olej, který je jeho hlavním „tahounem“, je navíc nakombinován s ochrannými rostlinnými oleji (olej z granátových jablek a slunečnicový olej) pro intenzivní hydrataci pokožky. Děťátku navíc můžete zpříjemnit promazávání těla jemnou masáží. Jak na ni? Podívejte se ZDE.

Ikonický francouzský produkt navíc získal české ocenění MAMAvolba, který oceňuje ty nejlepší výrobky pro děti a rodiče. Olej můžete používat i na obličej dětí, na své tělo nebo pro větší děti, nakupte ho klidně do zásoby.

 

 

 

Oceněný ochranář do plenkové oblasti

Druhým přípravkem, bez kterého se neobejdete, je speciální ochranář do oblasti plenek. Měl by být kvalitní a opravdu šetrný, vždyť pečuje o podrážděnou a zarudlou pokožku při přebalování a navíc pomáhá předcházet dalším problémům díky vytváření ochranné vrsty na pokožce. Mustela krém, který získal ocenění MAMAvolba, patří k přípravkům, do nichž se vyplatí investovat. Účinně chrání a izoluje pokožku od nepříjemných pocitů spojených s vlhkostí a třením plenek, dlouhodobě napravuje kožní bariéru a předchází podrážděné a zarudlé pokožce a přináší úlevu již po první aplikaci. Hodí se i pro miminka od prvního dne.

Jak jinak ho můžete v rodině, obzvlášť v zimě, použít? Přečtěte si článek ZDE.

 

Soutěž

Pokud chcete oba přípravky (a tři navíc k tomu a ještě ve stylové taštičce) od Mustela vyhrát, stačí nám napat do komentáře, odkud kosmetika Mustela je:

A) Francie

B) Itálie

C) Česko

Těšíme se na vaše odpovědi do čtvrtek 15. prosince do 8:00. Poté vylosujeme jednoho výherce a výhru mu zašleme, a to v rámci ČR na vybranou pobočku Zásilkovny.

Komentáře schvalujeme průběžně, váš e-mail nebude zveřejněn, slouží pouze pro kontaktování kvůli výhře.

Děkujeme.