Každé miminko za svůj život spotřebuje 8–10 tisíc plenek. Navíc obvykle takových, které se rozkládají 200–400 let. Nemusíte být dobří počtáři, abyste si uvědomili, jak obrovská zátěž je to pro naši planetu. Nehledě na to, že konvenční plenky obsahují škodlivá bělidla a další látky, které dráždí pokožku. Co s tím? Řešením jsou ekologické plenky. Vyplatí se do nich investovat? A proč vyzkoušet švédskou značku ECO by Naty?

 

Proč vsadit na jednorázové ekologické plenky?

Rozbalit, navléknout, zalepit. Po pár hodinách svléknout, vyhodit a opakovat znovu. To je příběh každé jedné jednorázové plenky, který dobře zná každá máma. Je to pohodlné, rychlé a docela levné řešení. Ne každá maminka už se ale zamýšlí nad tím, kde plenky skončí, a jak obrovské množství těžko rozložitelného odpadu dokáže vyprodukovat. Co to zkusit jinak?

ECO by Naty – řešení pro moderní a zodpovědné mámy

Mezi produkty švédské značky ECO by Naty září zejména jednorázové ekologické plenky. vyrobené z přírodních surovin, které nahrazují plasty. Kdyby bylo eko nebe, tak Eco by Naty je na něm jasná kometa!

V plenkách najdete například kukuřičný škrob nebo celulózu ze skandinávského dřeva. Dokonce i obaly jsou rozložitelné. Plenky ECO by Naty obsahují minimum syntetických složek, nejsou bělené chlorem a nenajdete v nich žádné škodlivé vůně ani barviva. Ačkoliv pořád patří do klasické popelnice, můžete si být jisti, že se rozloží mnohem snáz než běžné plastové pleny. Jejich používání je samozřejmě stejně pohodlné jako u běžných jednorázovek.

Žádný plast, žádné škodlivé chemikálie na dětské pokožce

V portfoliu značky ECO by Naty najdete nejen dětské plenky všech velikostí, ale také rozložitelné a kompostovatelné vlhčené ubrousky nebo produkty pro dámskou hygienu. Všechny výrobky jsou pečlivě testované nezávislými laboratořemi. Produkty najdete přímo na e-shopu distributora – u značky babystart.cz, a rovněž v mnoha online obchodech jako např. mall.cz, alza.cz, pilulka.cz, drmax.cz, lekarna.cz nebo rohlik.cz, kterým záleží na životním prostředí stejně jako vám.