Pokud sledujete MAMAblogerky, určitě dobře znáte stylové fotky z jednoho obyčejného rána. Zatímco u vás je sedmá ranní ve znamení zběsilého pobíhání s rozcuchanými vlasy a hledání notýsku, kam nutně musíte vyšvihnout jeden podpis, aby váš potomek mohl odcestovat na školní výlet, blogerky se fotí s ležérními vlnami ve vlasech, s šálkem kávy v ruce, čerstvým croissantem na talířku s plameňákem a knihou (bestsellerem, jak jinak) rozloženou na stylovém povlečení.

 

Pokud je chcete napodobit, tady je pět rychlých tipů od SCANquilt. Všechny produkty na snímcích jsou právě od této značky.

5. Stylové a hlavně vyžehlené povlečení, to je základ všeho. Na zmuchlaných přikrývkách nic (a nikdo) dobře vypadat nebude.

4. Foťte se kdykoliv během dne. Fotku na Instagram nemusíte aranžovat v šest ráno, aby přivítala vaše fanoušky při ranním sjíždění sociálních sítí, ale lehněte si do peřin klidně v pět večer, fotku vyfoťte a publikujte ji až ráno.

3. Vsaďte na kontrasty. Máte výrazné pyžamo? Pak zvolte povlečení v decentních tónech jako je šedá, béžová, karamelová. Jestli máte povlečení s květinovým dezénem, oblékněte si jednoduché pyžamo.

2. Na správně naaranžovanou fotografii patří i pléd. Ať už přehozený přes kraj postele nebo přes židli stojící vedle. A samozřejmě také několik polštářků!

1. Nohy nahoru. Pokrčit. Přizvednout. Zkoušejte nejrůznější pozice, na nichž budete vypadat nejlépe. I když se vám zdají umělé, je to pořád jen póza na fotku. V reálu si lehněte hlavně tak, aby to pro vás bylo co nejpohodlnější a nejpříjemnější.