Nikdo nedokáže změnit celý svět, společně pro zelenější planetu ovšem dokážeme víc. Stačí drobná změna. Když jde o klima, záleží na každém detailu a počítá se každý krok. 

Každý z nás udělá denně stovky rozhodnutí, aktivit, nákupů. A řada z nich může být ještě zelenější. Od drobných změn, malých „zelených“ krůčků až k velkým krokům. Místo autem jít pěšky nebo využít MHD, na dovolenou vyrazit vlakem, třídit odpad, znovu používat obalový materiál, kupovat bio potraviny, pěstovat vlastní bylinky, přidat do zahrady krmítka a pítka pro ptáky…   

Být klimaticky pozitivní je výzva

Také značka HiPP se dlouhodobě zapojuje do ochrany planety, protože chce, aby naše děti a vnoučata zdědily svět, ve kterém stojí za to žít. Jedním z velkých kroků je uvedení celosvětově prvních příkrmů ve skle, které jsou klimaticky pozitivní. 

Společnost HiPP řeší všechny emise relevantní pro klima spojené s výrobou klimaticky pozitivních skleniček, z polí až po sklady obchodníků.

Protože se HiPP vždycky snaží ukazovat „zelenou“ cestu, na kterou se může vydat každý z nás každým malým krokem, rozhodl se ji ukázat díky diamantovému partnerství s MAMAblogem roku 2022.

 

Užívejte si proto se svým dítětem pocit, že děláte něco správného pro klima, kdykoliv si dáte HiPP bio klimaticky pozitivní příkrm ve skle.

Klimaticky pozitivní příkrmy ve skle v bio kvalitě od značky HiPP stojí od 39,90 Kč!

 Více na www.klimapositiv.cz