Kdo vyhrál dárky od partnerů? Pokud jste hlasovali, možná jste to vy. Hlasujícím připravili naši báječní partneři řadu dárků. Kdo se může těšit na co?

HiPP, diamantový partner pro tento ročník posílá opravdu velký balíček klimaticky pozitivních příkrmů – vylosovali jsme 2 výherce, každý dostane zásobu příkrmů na celý měsíc. Určitě ochutnejte i vy třeba mléčnou rýži nebo trhanec, ke svačince chutnají skvěle. Ovocný příkrm v bio kvalitě si dejte na svůj ranní jogurt (a uvidíte, jestli na děťátko vůbec zbyde).
Renata Šímová
Iva Cáblová

Rovnou 3 balíčky toho nejlepší z drogerie dm pro přebalování včetně plenek z řady Nature. Prozradíme, že je uvnitř ještě balík přebalovacích podložek, krém proti opruzeninám a vlhčené ubrousky, které se staly absolutní MAMAvolbou roku 2022. Kdo se může radovat?
Eliška Přeučilová
Veronika Doleželová
Eliška Rubešová

 

innogio! Ano, skvělá značka! Máme pro vás 1x vymazlený sonický kartáček innoGIO ve tvaru žirafky a 1x usínáček od stejné značky. Designové skvosty věnoval e-shop andys.cz.
Sonický kartáček – Helena Špalková
Usínáček  – Denisa Weimannová

3x balíček toho nejlepšího z Lupilu od Lidl je připravený! Kosmetika, příkrmy, špaldové sušenky, dvě dětské bundičky příjemné na nošení díky čisté BIO bavlně a v univerzálních barvách… Těší se:
Margita Konipásková
Tereza Velartová
Andrea Petrovičová

 

E-shop Gravitas posílá pro oslnivou čistotu všech druhů prádla speciální Tekuté prací mýdlo z řady Petit Grain. Zjemňuje prádlo, hodí se na praní v pračce i ruční prání. Krásnější praní budou mít 3 z vás.
Petra Pastířová
Kristýna Zíková
Petra Cirus Kyrianová

Ketomix, Simpasta, DailyMix, SimplyMix, to jsou všechno dobré způsoby tak trochu jiného stravování.
3 balíčky od keto diety Ketomix, 3 balíčky od nízkosacharidových jídel Dailymix, 3 balíček od Simplymix a 3 balíčky od Slimpasta, značky konjacových těstovin (ke kterým přidáme ještě dresink). Kdo po jednom balíčku dostane?

Slim pasta
Martin Piškanin
Jana Vachoušková
Kamila Pečínková

SimplyMix
Jana Valičková
Hedvika Petříková
Jajda Morávková

DailyMix
Heda Váchová
Veronika Tůmová
Eliška Halašková

Ketomix
Dana ŠŤASTNÁ
Liběna Motáková
Evik Kocurová

Mattel nám pro vás poslal celou řadu výher, na koho co čeká?
1x My Garden Baby miminko – Juliana Lizzo
1x Hot Wheels Otáčící se závodní dráha – Beata Bouckova
1x Mega Blocks Zelené město Postav a uč se eko dům – Bibi Prochazkova
1x Mega Blocks Zelené Město Farma – Nikola Rostova
1x Panenka Barbie Cutie Reveal – B. Šmídková
1x Mega Bloks Zelené město autobus nabij a jeď – Pavlina Hounova
1x Velký pejsek Fisher-Price – Vladimir Vasicek

Kvalitní česká přírodní kosmetika dovede potěšit – Ego Harmony má vymazlené přípravky, které navíc mají stylové obaly. Na svěží, mladší pleť bez vrásek se díky dennímu a nočnímu krému s arganem a opuncií může těšit:
Martina Havlíčková
Veronika Tesaříková
Štěpánka Chromá

Nové panenky L.O.L. Surprise! Hair Hair Hair!, to bude zábava už při rozbalování dárků díky řadě překvapení a doplňků. To nejlepší je pak samozřejmě panenka L.O.L. Surprise! s překrásnými vlásky. Pět z vás bylo vylosováno, aby jeden dárek LOL dostalo:
Kristýna Marková
Denisa Dočekalová
Zena Kiyashko
Justýna Podzimková
Karolína Gottwaldová

Vůbec už nebudete muset řešit, čím se v létě mazat. Tedy alespoň pět z vás, pro které jsou připraveny balíčky opalovací péče Photoderm od Bioderma s dekou navíc.
Darina Hrejsemnou
Zuzana Jará
Veronika Boudová
Dana Soókyová
Ivona Preisnerova

3x plenky šetrné k přírodě i pokožce MOLTEX Pure & Nature, hurááá, ty se budou hodit.
Patrika Kadlečková
V. B. Lattino
Věra Kolomazníková


Lokální péče Reclar Ion Mist se postará o problematická místa pleti. Zároveň zklidňuje podráždění a podporuje přirozenou regeneraci. Na koho čeká?
Valentýna Čížková

Mustela posílá to nejlepší ze svých hydratačních produktů, s nimiž můžete hýčkat své nejmenší a klidně i sebe.
Chiara Elisa Ricci
Lucie Czerna
Lucie Podrabská

Všem vylosovaným byl zaslán e-mail s vyrozuměním o výhře. Pokud se neozvou do 4. července, výhry budou přepuštěny do dalších soutěží. Všechny dárky jsou zasílány prostřednictvím Zásilkovny na její pobočky výhradně v rámci ČR.

Děkujeme, že jste hlasovali a podporovali své oblíbené influencery.