Dětské elektrické kartáčky na zuby – je jich na trhu spousta, ale jak se v nich vyznat? Co od nich očekávat? A především jak správně čistit dětské perličky elektrickým zubním kartáčkem? Na vše se vám pokusíme odpovědět.

Jak správně čistit zuby sonickým elektrickým kartáčkem dětem

Čištění zubů malých neposedů může být občas velkým oříškem. Může to být nepříjemné jim i nám rodičům. Sonické zubní kartáčky pro děti innoGIO tohle hravě vyřeší za nás. Inovativní rukojeť usnadní čištění, díky dlouhé výdrži baterie se nemusíme bát, že přestane fungovat třeba na cestách. A skvěle vypadají, takže bude čištění o to příjemnější!

Kartáček nasadíte částečně na zub a částečně na dáseň, přibližně pod úhlem 45 stupňů a čistíte malými, krouživými pohyby. Není třeba na kartáček příliš tlačit! Na každém zoubku opakujte tuto činnost zhruba 10x a plynuje postupujte na zuby vedlejší – vyhnete se tak tomu, že byste nějaký zoubek vynechali. A každý den 2x.

Jak použít kartáček?

  1. Nasaďte kartáčkovou hlavu na elektrickou základnu tahem dolů.
  2. Vytlačte zubní pastu mezi štětinky tak, aby pasta nestékala.
  3. Po stisknutí tlačítka začne zubní kartáček pracovat, během čištění ho držte za spodní část.
  4. Až se zoubky lesknou jako perličky umístěte zubní kartáček do nabíjecí stanice a nasaďte ochranný kryt.

Výhody elektrického sonického kartáčku innoGIO: 

  • až 30 hodin provozu
  • 360 stupňová trojhranná hlavice
  • stimulace krevního oběhu dásní, což minimalizuje zánět dásní
  • antibakteriální silikon
  • snadný dotykový vypínač
  • 3 režimy čištění uzpůsobené pro věk dítěte

Jak dlouho si čistit zuby? 

Zuby dětem čistěte alespoň 2 minuty, ale samozřejmě platí, že čím déle, tím lépe. Zdá se to jako dlouhý čas, ale dětské elektrické kartáčky na zuby tenhle čas dokáží mile zkrátit a vytvořit tak kvalitní návyk.

Jaké jsou naše zkušenosti s kartáčkem innoGIO?

„Mám ho doma pár týdnů a nejenže skvěle vypadá, ale čištění zubů s ním dceru baví. To je velký rozdíl,“ svěřila se maminka Daniela, která předtím bojovala s tím, že si její dcera zuby odmítala čistit.