Času málo, nápadů ještě míň, ale lidí, kterým chcete udělat radost, čím dál víc přibývá? Chápeme, máme to stejně. Ale máme řešení – jeden obchod, kde seženete všechno pro všechny.

Kterou ženu by nepotěšila úžasná vůně? Navíc když je stoprocentně z ingrediencí přírodního původu. Oblíbená drogerie dm představila kolekci vůní alverde NATURKOSMETIK- naturduft Přírodní parfémy vznikají na jihu Francie ve městě Grasse, které je označováno jako kolébka parfémů. Vůně zpracované nejmodernější metodou extrakce si zachovají maximum vonných složek. Každá vůně stojí 299 Kč a vy si můžete vybrat hned ze šesti kompozic (třeba ta pod názvem Slunečno je s orchidejí, pomerančovým květem a plumérií). Vezměte do zásoby hned několik vůní – pro kamarádky, učitelky do školy, kolegyně…

Všem ženám v okolí

Milou maličkostí za 85 Kč je dárkový set ve tvaru bonbonku s tělovou emulzí a sprchovým gelem Balea. Oba výrobky jsou veganské a bez mikroplastů, voní elegantně jemně, a vy s nimi uděláte radost všem nečekaným návštěvám, dceři kamarádky, teenagerce, která o sebe ráda pečuje…

Radost u všech babiček a tetiček vykouzlí dárková sada plná péče, která obsahuje tuhý šampon, tuhé mýdlo a tělové máslo, všechny navržené tak, aby zajistily pokožce potřebnou péči. A to díky včelímu vosku, mandlovému oleji nebo kakaovému máslu. Opět seženete v dm, a to nejen přímo v prodejně, ale třeba i na jejich e-shopu www.dm.cz.

Co by nadělily samy děti

Máte dítě, a to má určitě spoustu kamarádů, pro které musíte vymyslet dárky… Žádný problém! Dárkový set na výrobu mýdla potěší malé i ty větší. Děti z mýdlového prášku snadno vykouzlí voňavé kostky mýdla. SauBär dárkový set na výrobu mýdla ve tvaru hvězdy si zamiluje každé dítě!

Malé princezny si zamilují dárkový set pro ošetření a úpravu vlásků, který je navíc v obalu ve tvaru kouzelného zámku.

Dárky pro pány

I mužů, kteří si zaslouží dárky, máte ve svém okolí určitě hodně. Dárková sada Seinz obsahuje produkty pro jemné oholení v minimalistické designové krabici, která bude sloužit i v době, kdy už všechny produkty budou vypotřebované.

Doporučujeme všem tatínkům a dědečkům.

Další dárkový balíček, opět od Seinz, voní už na dálku! Osvěžující sprchový gel 3v1 & deodorant jsou s vůní máty, muškátového ořechu a cedrového dřeva. Navíc je obal sprchového gelu vyrobený z 94 procent z recyklovaného materiálu (bez uzávěru), značka navíc podporuje Plastic Bank – společně za čistým životním prostředím. Ideální dárek pro všechny kamarády, parťáky na sport, kolegy, bratrance…

A pokud si nejste vůbec jistí, co darovat, vyřešíte to vždy dárkovou kartou. V drogerii dm je nabízí v hodnotě 500 Kč, vzít můžete jednu nebo klidně rovnou pět. Dá se za ně koupit nejen tělová péče, ale třeba i vůně, prostředky na péči o domácnost a také řadu dobrot, které dm nabízí.