Možná to bude jako klišé, ale tahle recenze opravdu proběhla na „vlastní kůži“. Zkoušela jsem tři týdny  galvanický peeler Reclar a tady jsou výsledky a zkušenosti.

Moje pleť je trochu záludná. Tváří se celkem nevinně, vrásky jsou zatím kdesi na pozadí (nebo spíš v hloubce), ale je poměrně citlivá. Na změny v péči, kterými se odmění svěděním a zarudnutím. A pak má ještě nerada pupínky.

Pupínků se mi netvoří moc, ale před „mými“ dny nebo když si dám pár večerů po sobě sýry a víno se sem tam nějaký objeví. A zalézt se jim moc nechce. Kůže se mi opravdu špatně hojí, veškeré podráždění na ní je vidět dlouho. A tím myslím opravdu dlouho, pupínek nejde vyzmizíkovat ani za tři týdny.

Jak mi Reclar pomohl a co vyřešil?

Proto jsem byla zvědavá, jak peeler Reclar zareaguje právě na tyhle dlouhodobé stopy pupínků.

A ono se zadařilo. Hned po prvním týdnu používání se nově odhalené pupínky rozhodly ustoupit. Za tři týdny už nejsou skoro vidět – a skoro musím napsat kvůli tomu, že je zabarvil pigment, protože zrovna začala opalovací sezona.

Peeler Reclar mi také skvěle pomohl na póry. Velmi výrazně je zatáhl hned po prvním použití.

Tak to jsou účinky na mé pleti. Ale sluší se dodat ještě spousta důležitostí.

Takový krásný balíček vám přijde domů, když si objednáte Reclar.

Moje zkušenosti se špachtlí Reclar

Reclar nejenže skvěle vypadá, elegantně, sofistikovaně, designově, ale ještě je s ním pracovat zábava. Je to malý rituál, který vám párkrát do týdny zpříjemní večer. Jako když se chystáte jít ke kosmetičce, ale můžete zůstat v pyžamu a ponožkách. Reclar je malá chytrá kosmetička, která přijde přímo k vám domů, aby vám během tří až pěti minut pozvedla pleť. Ideální, když máte děťátko a nezvládáte chodit na kosmetiku. Těch pár minut doma si najdete vždycky, abyste se odměnila za své celodenní úsilí a šla spát odpočatější a zklidněnější. Rituály pomáhají usínat nejen vašemu děťátku, ale i vám.

Co je vlastně Reclar a co umí? Reclar je galvanický peeler, který můžete mít třeba se zlatou čepelí, kterou jsem zkoušela já. Ovládá se za pomoci jednoho tlačítka, na výběr budete mít tři režimy, aniž byste museli měnit hlavice nebo cokoliv jiného, v jednom režimu jen špachtli otočíte.

Před a po. Myslím, že rozdíl je skvěle vidět. Pupínky jsou opravdu zahojené.

 

Recenze peeleru Reclar – dostává za jedna

Fotka – Reclar ještě s ochranou fólií na zlaté špachtli (proti poškrábání).

V základní verzi peeler Reclar zapracuje séra nebo krémy do pokožky.

Modré světlo napomáhá právě hojit pupínky, funguje i preventivně, a opět – protože ho musíte používat na pokožce navlhčené krémem či olejem – zapracuje přípravky do pokožky. Červené světlo napomáhá vyhlazovat vrásky i jemné linky nebo stáhnout póry.

Bála jsem se, jak budou působit ultrazvukové vibrace, na jejichž principu Reclar funguje ale nebyl to žádný hukot, vibrace, bolest, nic takového. Jemňounké brnění, jakési impulzy. A žádné jiné obavy mít nemusíte. Je to investice, která se vám vyplatí, protože s vámi bude řadu let.

Reclar je skvost, který mě přesvědčil, jak skvěle funguje. Stane se mým oblíbeným koupelnovým společníkem, pro svou dokonalou krásu i funkčnost.

 

Reclar je hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem, který přináší lifting a rozjasnění podložené klinickými studiemi. Unikátní ultrazvukový peeling z Koreji vyčistí pleť do hloubky. Hlavice je potažena 99,91% ryzím 24k zlatem pro maximální citlivost.