Vyhlašujeme testovací klub pro rodiče a děti s HiPP! Máme pro vás připravených hned šest velmi zajímavých příchutí kapsiček, které jsou určeny vám všem – rodičům i dětem. Vychutnejte si je společně, když jdete na výlet – třeba ta s okurkou je v létě osvěžující a mangová vás namlsá dálkami. Vybrali jsme tyhle příchutě společně s Rohlík.cz a vy je můžete právě tam zakoupit!

nové příchutě kapsiček hipp zaujmou - jsou třeba s okurkou, mangem, s přídavkem železa...

Co třeba malá dávka exotiky? Lahodnou chuť malin a jablek doplňuje granátové jablko a acerola. Zachutnává vám jen tak, nebo třeba na kaši.

V druhé kapsičce prodchnuté exotikou se k jablku, mrkvi a sladkým bramborám přidává navíc zralé mango. Třetí druh ještě víc voní dálkami – mango, ananas, broskve (a jablko) doplňuje ještě dávka zinku pro zdraví.

nové příchutě kapsiček hipp zaujmou - jsou třeba s okurkou, mangem, s přídavkem železa...Zaujme i kapsička, která vám možná připomene podzimní kaši od babičky – je plná hrušek, švestek, jednozrnky a jablek, dochucená skořicí. Mňam!

A neodolatelná a na léto velmi osvěžující je i kapsička HiPP dochucená okurkou.

A ty všechny pro vás máme!

12 rodinám pošleme 12 kapsiček, abyste mohli ochutnat vy jako dospělák – a samozřejmě i dítě. Kapsičky v bio kvalitě jsou plné tradičního ovoce i netradičních chutí.

Nás pak bude zajímat, jak vám kapsičky chutnali – pošleme vám krátký formulář, který vyplníte. Přihlaste se od 25.6.2021!

A jak se přihlásit? Buď v komentáři pod článkem, nebo v komentáři na Facebooku či Instagramu! Stačí napsat, která příchuť vás zaujala!

PS: Zasíláme pouze v rámci ČR a to prostřednictvím Zásilkovny.