Stavebnice LEGO už dávno není jen v rukou dětí. Je to kreativní dárek, který si přeji i dospěláci. Stavebnice má navíc další výhodu – pomůže jim uvolnit se, vyjádřit se kreativně, zapojit ruce a soustředit se i na něco jiného než na zprávy ze světa. Podívejte se, jaké stavebnice LEGO pro dospělé vás nadchnou.

Každý si občas rád dopřeje čas sám pro sebe. Ale co dělat, když se tak brzy stmívá, venku je zima a musíme být doma? Právě stavebnice LEGO® je malý únik od povinností, nový koníček i kreativní vyžití. Pro každého dospělého existuje stavebnice LEGO®, ať už jsou jeho vášní stylové vozy, umění a design, filmy nebo hry.

LEGO® pro dospělé milující dopravní prostředky – Ferrari, Vespa i motorka BMW

Postavte si skutečnou italskou ikonu – Vespa z 60. let minulého století má funkčí řízení i stylové doplňky jako je třeba nezbytná helma.

Také u Ferrari s oficiálním logem nechybí autentické díly jako 8stupňová sekvenční převodovka s pádly řazení. LEGO® Technic Ferrari Daytona SP3 (42143) je model v měřítku 1:8 má 3 778 dílků. Dejte nám vědět, za jakou dlouho jste ho složili. Vy, nebo ten, komu jste ho darovali!

Že má(te) radši motorky než Ferrari? Promyšlená sada vyvinutá ve spolupráci s BMW a týmem LEGO Technic obsahuje ikonickou značku BMW, třístupňovou převodovku,odpružení a čtyřválcový motor. K vystavení pak poslouží stojan.

Na skříňku se skvěle hodí i vlak do Bradavic. Konkrétně hledejte sběratelskou edici pod názvem LEGO® Harry Potter™ Spěšný vlak do Bradavic (76405). Nejkultovnější vozidlo ze světa čar a kouzel má hned 118 cm na délku. Slavná červená lokomotiva, vagón na uhlí a sada 20 minifigurek LEGO nadchnou každého milovníka Harryho.

Přikoupit můžete i Bradavickou výbavu – magické suvenýry a ikonické artefakty, od hůlky přes pozvánku až po sovu. Bonus navíc – zlaté minifigurky pro největší nadšence.

Nasměrujte svou tvůrčí sílu s LEGO® Star Wars™. Na výběr je Helma Mandaloriana (75328) i Helma Luke Skywalkera (Red Five) (75327).

Květina jako stavebnice

Sníte o květině, která zaručeně nikdy nezvadne. Může být také z LEGO®. Nadchne vás krásný puget se sedmikrásky, trávou, astrou, růží a máky, nebo spíš orchidej?

Na závěr se svezeme na vlně nostalgie. 80. léta, to je i herní konzole s kazetami a joystickem. Pamatujete? Tak přesně tu si můžete díky LEGO® sestavit. Pátrejte po LEGO® ICONS Atari® 2600 (10306). Nerušit, tady se přece hraje!