Snižování hmotnosti, změna jídelníčku a očista těla patří před dovolenou mezi nejčastější plány. Pusťte se do toho s radostí a bez hladovění. Zařaďte do stravovacího plánu konjakové těstoviny, které odlehčí váš jídelníček, sníží příjem kalorií i sacharidů, naplní žaludek dosyta a díky rychlé přípravě také ušetří čas v kuchyni.

Zázračný konjak: co to je

V tuzemsku jsou konjakové přílohy známé pod značkou Slim Pasta. Rostlina konjak, ze které se vyrábí tato zdravá alternativa běžných příloh, roste na slunných horských plantážích v Asii a je bohatým zdrojem cenné vlákniny glukomannan. Ta je skvělým a účinným pomocníkem při shazování kil, protože dokáže absorbovat extrémní množství vody – až na úctyhodný 50ti násobek své původní hmotnosti. Glukomannan v žaludku zvětšuje svůj objem, a proto přílohy Slim Pasta vyvolávají, i přes zanedbatelný energetický obsah, zřetelný pocit sytosti a potlačují hlad. Navíc tato vláknina působí jako prebiotikum, snižuje cholesterol a pozitivně ovlivňuje vstřebávání cukrů a tuků v krvi.

 

Nevynechávejte přílohy

Pokud v záchvatu touhy po dokonalé postavě vynecháváte přílohy, nyní už nemusíte. Konjakové přílohy Slim Pasta jsou totiž zcela bez sacharidů, tuku, soli a mají pouhých 9 kalorií na 100 gramů. A to je oproti běžným přílohám o 94 % kalorií méně. “I v procesu hubnutí si můžete stále dopřát oblíbené přílohy. Běžné těstoviny nebo rýži, plné sacharidů, nahraďte nízkokalorickými konjakovými přílohami. Snížíte energetický příjem a účinně podpoříte hubnutí,“ potvrzuje Monika Rychlovská Tělupilová, výživová poradkyně Slim Pasta. Konjakové přílohy Slim Pasta mají BIO certifikaci, jsou veganské a bez lepku. Takže si na nich pochutnají nejen vegani a vegetariáni, ale také lidé s výživovými omezeními, jako jsou celiakie, diabetes či intolerance na laktózu.

Snadná příprava

Konjakové přílohy Slim Pasta se nemusí vařit, takže ušetříte čas v kuchyni. Díky neutrální chuti je můžete připravit na mnoho způsobů. Ideální je kombinace se zeleninou na vegetariánský způsob, nebo s masem a rybami. Slim Pasta je vhodná i do polévek, salátů a na přípravu smoothies. Kromě nudlí, špaget, fettuccine, penne, tagliatelle či oblíbené rýže, můžete vybírat i z 9 druhů nízkokalorických hotových jídel, která stačí jen ohřát.