Čistá konopná kosmetika je učiněným pokladem i pro tu nejchoulostivější pleť. Konopný olej lisovaný za studena v bio kvalitě, konopné extrakty a hydroláty pokožku regenerují, zklidňují a vyživují. Výhody konopných produktů můžete čerpat celoročně, ale my se teď zaměříme na nadcházející letní období. A kam jinam pro ty nejčistší konopné produkty než k oceňovaným odborníkům, kteří stojí za značkou Hemptouch?

To nejjemnější pohlazení

V teplných dnech se pokožka miminek snadno zapaří a podráždí i přes všechny naše snahy. Problematická místa omyjte vodou a nechte důkladně oschnout. Pokud je pokožka velmi podrážděná a začervenalá, naneste tenkou vrstvu Jemného dětského balzámu, který o pokožku pečuje a zároveň slouží jako ochranná bariéra před dalším narušením. Určitě pomůže i vhodné oblečení, které je prodyšné a dovoluje pokožce dýchat. Volte kousky z přírodních materiálů, jako je bavlna, merino nižší gramáže a samozřejmě konopí!

Osvěžující drink pro vaši pokožku

Opalovací krém používáme automaticky, ale na péči po opalování se často zapomíná. Pokožka po opalování ale potřebuje ještě větší dávku hydratace, než jí běžně dopřáváme. Investice do poopalovací péče tedy rozhodně není zbytečná. Vybírejte kvalitní přírodní produkty plné prospěšných látek. Jedním takový je i unikátní Elixír po opalování. Kombinace konopného oleje, extraktu z třezalky a citrónové trávy dodá pokožce ztracenou vlhkost, pružnost a hebkost.

Čistá péče s multifunkčním použitím

Časté koupání v moři nebo chlorované vodě, nedosušené vlasy smotané do drdolu, protože přece uschnou samy… Také to znáte? Pokožka hlavy většinou trpí hlavně v zimě, ale i v létě jí dokážeme pořádně zavařit. Doslova. Pokud vás trápí svědění, lupy, šupinky nebo jiné kožní problémy, zkuste Šetrný šampon, který pokožku jemně čistí a zároveň pomáhá najít zpět ztracenou rovnováhu. Bonusem vám bude i to, že tento šampon skvěle poslouží i jako mycí gel na obličej a tělo, takže ušetříte místo na cestách.

Náš tip: Konopí najdete v poopalovací péči, využijete ho i na dětské problematické pokožce. Konopí funguje jako ochranná bariéra před dalším narušením.

Zelené zlato v domácí lékárničce

Štípance, spáleniny, odřeniny, lokální alergické reakce – to všechno patří k letním dobrodružstvím. Stačí na ně jen trocha nadhledu a pro lepší regeneraci pokožky i vysoce koncentrovaný Terapeutický balzám, který je také nazýván jako zelené zlato. Jeho univerzální použití vás nenechá ve štychu při jakémkoliv drobném narušení pokožky. Pomůže s vysušenou pokožkou po hodinách v klimatizovaných místnostech a dopravních prostředcích, odřenýma rukama od usilovného zahradničení i se zarudlou pokožkou po tanci v paprscích slunce.

A co vy? Máte už ve své kosmetické výbavě také nějaký ten poklad z konopí?