MAM slaví výročí Lahve Anti-Colic

28.05.2017

Lahev MAM Anti-Colic, která si získala důvěru maminek po celém světě a jíž každý rok prodá celosvětově přes 25 miliónů kusů, se stala ikonickým výrobkem pro mnoho maminek.

Nyní jsme lídrem na trhu s dětskými lahvemi v mnoha zemích, jako například ve Francii, Izraeli a v Dánsku. Značka MAM si vydobyla důvěru a dostala se do povědomí maminek právě díky úspěchu Lahve Anti-Colic.

Naše Lahev Anti-Colic byla uvedena na mezinárodní trhy před 10 lety a její vlastnosti jsou od té doby neustále zlepšovány a optimalizovány se zaměřením na dobrou použitelnost a ergonomiku. Lahev minimalizuje výskyt kolik a regurgitace, navíc má savičku s povrchem jemným jako pokožka, díky čemuž je snadno přijímána jak novorozenci, tak většími dětmi. Používáním Lahve Anti-Colic je redukována nespokojenost novorozenců a výsledkem je šťastnější prožitek z krmení, blízký kojení. 

Výjimečná hodnota přijetí lahve a méně kolik

Jedním z klíčových benefitů Lahve MAM Anti-Colic je bezesporu vysoké procento přijímání lahve dětmi. Unikátní povrch jemný jako pokožka, inovativní plochý tvar a flexibilit MAM savičky dodává dětem známý pocit blízký kojení: není proto překvapením, že naše chytrá savička je přijímána 94% dětí*, což bylo prokázáno v průběhu let v mnoha průzkumech trhu v Rakousku, Německu, Anglii nebo v USA.

*průzkum trhu 2009-2014, testováno s 1349 dětmi

Díky patentovanému dnu s větracími otvory mohou děti pít svým vlastním tempem a jsou tak uvolněné jako při kojení. MAM Anti-Colic redukuje riziko kolik, což potvrzuje 80% maminek, a minimalizuje plynatost a výskyt regurgitace**. Toto autentické krmení se stává bezpečnou a osvědčenou volbou pro maminky a děti po celém světě.

** Odborná studie, Rakousko 2011, testováno s 73 maminkami dětí trpících kolikami / Průzkum trhu, USA 2010, testováno s 35 maminkami dětí trpících kolikami

MAM Anti-Colic s inovativní samosterilizační funkcí

Naše Lahev MAM Anti-Colic není navržena pouze, aby byla pohodlná pro naše nejmenší, ale také pro maminky. Snadné čištění dělá lahev super hygienickou a časově výhodnou pro zaneprázdněné maminky. Naše unikátní samosterilizační funkce, která umožňuje sterilizaci samotné lahve v mikrovlnné troubě (stačí 20 ml vody a 3 minuty), je nejen inovativní ale také velmi praktická i pro cestování. Lahev samozřejmě neobsahuje BPA, což ji činí bezpečnou pro děti.

Lahev je dostupná ve velikostech 160, 260 a nově také 320 ml, řada tak nabízí skvělou volbu ve velikostech a rychlostech průtoku saviček, takže si vybere každé dítě přesně podle svých schopností a dovedností.