Maminky mohou brát skvrny s nadhledem díky síle Vanishe

29.05.2017

Maminky dobře vědí, že ty nejhezčí zážitky s rodinou mohou mít trochu špinavé následky. Bahno na džínách po společné procházce lesem, stopy od čokolády po návštěvě cukrárny... Všechny skvrny ale mohou mámy brát s nadhledem! Stačí mít doma tekutý odstraňovač skvrn Vanish Gold Oxi Action. I ty nehorší fleky rychle zmizí a zbudou po nich jen vzpomínky na krásné chvíle strávené spolu.

Společné dovádění v kaluži plné bláta, výlet za zvířátky na statek nebo třeba velká nehoda s čokoládovou zmrzlinou a bílým tričkem v cukrárně. Co mají tyto výpravy s dětmi společného? Můžete si je bez obav užít, když máte doma Vanish! Díky skvělé síle tekutého odstraňovače skvrn Vanish Gold Oxi Action se nemusíte bát, že vám zůstane na oblečení viditelná památka. Jednoduše se zbavíte skvrn, fleků a šmouh a zůstanou vám jen krásné zážitky, které jste společně prožili.

Když přijde domů malý fotbalista

Zelené šmouhy na kolenou u kalhot nového dresu asi nepotěší žádnou maminku. Malí fotbalisté někdy navíc hrají o přestávce ve škole klidně i ve svých nejlepších džínách... Maminky ale nemusejí být bezradné. S pomocí Vanishe dokážou odstranit i velmi odolné skvrny od trávy. A čím dřív se do toho dají, tím líp! Špinavé místo na barevném prádle stačí namočit ve studené vodě, aby nečistota nepronikla ještě hlouběji do látky. Potom je třeba smíchat aktivní gel Vanish Oxi Action s trochou teplé vody a vetřít tento roztok na místo, kde je skvrna. Gel necháme působit 15 až 20 minut a potom dáme prádlo vyprat. Výsledkem jsou kalhoty jako nové.

Stolování s dětmi není nikdy spořádané

Nikdo učený z nebe nespadl. A když děti jí, občas skončí čokoládová poleva nebo třeba ovoce z kompotu na bílém tričku. I na tuto situaci je ale každá máma díky Vanishi připravená. Ideální je vzít Vanish Oxi Action Crystal White, který byl vyvinut speciálně na bílé prádlo. Tento přípravek vetřeme na místo "nehody" a necháme ho 6 hodin působit. Pak dáme bílé tričko vyprat a k pracímu prášku přidáme ještě jednu odměrku přípravku Vanish. A památka na dobrou večeři zůstane ve vašich vzpomínkách, ne na oblečení!

Tipy a triky, jak na skvrny

Vanish White spolehlivě odstraní skvrny od ovoce, bahna, trávy, make-upu, kečupu, čokolády nebo třeba od krve. Konkrétní tipy a triky, jak si poradit s různými druhy skvrn, najdete na stránce https://www.vanishinfo.cz/jak-na-skvrny.