Mixuju, mixuješ, mixujeme

31.05.2017

S novým mixérem s technologií ProBlend 3D je příprava jemného smoothie hračka.

Úspěšnou řadu Avance Collection rozšiřuje od března nový model Philips Avance Collection HR3655/00 - univerzální kuchyňský pomocník, kterého oceníte především pro jeho jednoduchost a praktičnost. S pomocí výkonného 1400W motoru, noži, které to dokážou roztočit až rychlostí 35 000 otáček za minutu a poradí si tak i s ledem, a unikátní technologií mixování ProBlend 3D si budete moci vychutnat smoothie plné živin v jemnější konzistenci a navíc připravené během chvíle.

Rychlost mixování si můžete zvolit buďto manuálně, na výběr máte stupnici od jedné do čtyř, nebo vyzkoušejte program předvolby smoothie.

Robustní skleněná nádoba pro mixování má velkorysý objem 2 litry a kromě hlavní jednotky a nože snadno umyjete celý mixér v myčce nádobí.

V balení najdete také dvě plastové mixovací láhve. Můžete si tak připravit své oblíbené smoothie například do práce nebo ho zabalit dětem jako zdravou svačinu na výlet. A když vám dojdou nápady, jako inspirace vám poslouží kuchařka s recepty, která je také součástí balení.

Doporučená maloobchodní cena mixéru je 4 199 Kč.

Více informací najdete na www.philips.cz.