Seznamte se s HAPPYGO

24.05.2017

Čeští konstruktéři stvořili první inteligentní elektrokočárek na světě. Seznamte se s HAPPYGO!

Společnost Happygo Factory s.r.o. uvádí na trh revoluční novinku - elektrokočárek Happygo. Ten je dokonalou harmonií nových technologií, moderního designu a maximální kvality. Patentovaný systém pohonu, automatické houpání, LED světla, ohřívání kojenecké stravy, možnost dobíjení mobilních zařízení. To jsou jen některé z funkcí, které definují nejnovější trend - inteligentní elektrokočárek. 

"HAPPYGO reflektuje veškeré trendy a požadavky na moderní kočárek a zároveň klade důraz na komfort dítěte a pohodlí rodičů," sdělil jeden ze spolumajitelů Ing. Petr Jarůněk a dodal: "Zároveň je cenově dostupným a neokoukaným konkurentem značkám, které už na trhu jsou."

"Už na začátku bylo jasné, že jde o ambiciózní projekt. Vývoj trval tři roky a podíleli se na něm výhradně čeští konstruktéři a designeři. Konzultace a odborné diskuse probíhaly i na české akademické půdě. Jsme rádi, že se dílo podařilo a můžeme tak reprezentovat Českou republiku revolučním a vysoce kvalitním produktem, který dostojí i mezinárodním normám a nárokům. Vizí do budoucna je, aby náš HAPPYGO expandoval do zahraničí a usnadňoval tak život rodinám po celém světě. " informoval jeden z iniciátorů projektu Ing. Jiří Spour.

Touch and go... a ještě si zvládnete vypít kávu

Patentovaný systém pohonu elektrokočárku HAPPYGO zajišťuje díky senzoru umístěném v madle pohodlnou jízdu. Senzor kočárku vyhodnotí zátěž a automaticky spustí a následně reguluje inteligentní pohon. Kočárek je tak tlačen výrazně menší silou. Systém je bezpečný a plně automatický. Kočárek se nikdy nerozjede sám.

Stay in touch ... integrovaná nabíječka na mobil

Kapacita baterie kočárku HAPPYGO je dostatečná pro celodenní užívání a umožnuje připojit ohřívačku jídla nebo přes USB dobít mobilní zařízení. Baterie je vyjímatelná a může sloužit zároveň jako powerbanka.

Touch and swing ...houpání bez namáhání

Všechny funkce a parametry kočárku HAPPYGO vycházejí z praktických zkušeností a potřeb. Automatické houpání korbičky, které se aktivuje jedním stiskem tlačítka, je nedocenitelným pomocníkem při uspávání.

K prodeji v Česku a na Slovensku

Elektrokočárek je v současné době možné pořídit prostřednictvím obchodních partnerů. V České republice je to https://www.detskydum.cz/ . Na Slovensku je pak možné objednat kočárek na https://www.abchracky.sk/. Cena elektrokočárku je 39 900 Kč. Více informací naleznete na www.happygo.eu.

O společnosti Happygo Factory s.r.o.

Společnost Happygo Factory s.r.o. je ryze českou společností s ryze českým kapitálem. Jako první vyvinula kočárek s unikátním systémem pohonu, automatickým houpáním a dalšími nadstandardními vlastnostmi.

Na vývoji, který trval tři roky, se podíleli výhradně čeští designéři a konstruktéři. Taktéž konzultace a odborné specifické diskuze probíhaly na české akademické půdě. Jediným cílem společnosti bylo vyvinout, vyrobit a uvést na trh elektrokočárek, který bude mít nejen patentovaný revoluční pohon, ale také automatické houpání, poziční světla a možnost dobíjení mobilních zařízení.

Vývoj byl od samého počátku orientován na potřeby miminka a požadavky rodičů. Při návrhu jsme vycházeli z rozsáhlého průzkumu a snažili se maximálně zpracovat a využít veškeré požadavky budoucích uživatelů. Prioritou také bylo udržet prodejní cenu na úrovni dnešního standardu prémiových kočárků. Klademe důraz zejména na kvalitu a bezpečnost: kvalita zpracování, která je jedním ze základních předpokladů k bezpečnosti produktu, je proto na prvním místě.