Testovací klub – influencerky vyzkoušely Panenky L.O.L.

L.O.L. Surprise panenky se před několika lety staly naprostým hitem a pořád se drží na předních příčkách popularity. Malé i velké, vlasaté, s řadou doplňkou, neuvěřitelně rozmanité. Můžete kupovat nové a nové a pořád je darovat dál a dál a nepřestanou bavit a překvapovat.

Charakteristické jsou velké oči a vždy originální a specifický vzhled. Každá „Lolka“ má spousty detailně propracovaných doplňků a obaly, ve kterých ji koupíte, často slouží jako pokojíček nebo třeba nahrávací studio. Několik LOL panenek jsme nechali otestovat dcerami influencerek – malé holčičky byly nadšené.

PANENKA, CO MÁ STYL

Každá Lolka umí udělat skvělý první dojem, a to nejen na malé slečny, ale i na jejich maminky. „Naše Nikolka měla možnost testovat úžasnou panenku LOL Uptown Girl a je to teda pecka! Je krásná, stylová a pečlivě udělaná do největších detailů. Doteď jsem žádnou Lolku neznala, ale už chápu proč je to takový hit. Být ve věku Nikči, tak si ji přeji mít taky,“ svěřila se maminka z blogu @zivot_je_nicoolka.

@micinka_j a její dcerka jsou také nadšené: „Deniska má dnes druhé Vánoce a to díky testování panenky z nejnovější kolekce LOL Surprise Movie Magic. Za nás super panenka, co má svůj styl.“ A není se čemu divit. Kreativní panenky baví malé i velké.

Matylda od @me.and.tyli miluje její dokonalé vlasy a chce je mít stejně barevné. To byl šok, že jsou tak barevné a hravé!


 

NÁPADITÉ DOPLŇKY PROPRACOVANÉ DO POSLEDNÍHO DETAILU

Doplňky jsou balené každý zvlášť a navíc fungují jako taková malá překvapení, protože teprve až po rozbalení víme, co zrovna k naší panence patří. Tvůrci si také dávají záležet na každém drobném detailu těchto doplňků. Influencerka @s_laskou_niki se svěřila, že její panenka Freshest je jednou ze čtyř ze série Tweens  je plná překvapení! „Nejenže krabici můžete použít jako panenky pokojík, balení navíc obsahuje 15 menších překvapení, které dítě musí najít a rozbalit,“ a tak slouží v její každodenní misi zabavit dítě.

Co další influencerky kvitují:

„Veškeré doplňky byly krásně zabalené, a to od bot v krabici až po oblečení na ramínku zabalené v pytli.“

„Naše panenka má 25 doplňků. V balení jsou filmové rekvizity, dva outfity, 3D brýle a filmová scéna.“

„Balení obsahuje 15 menších překvapení, které dítě musí najít a rozbalit.“

„Kromě panenky je tam milión maličkatejch balíčků plných překvapení. Různý oblečky, serepetičky, blbinky, ale hlavně prostě maj pořád co rozbalovat.“

 

 

 

 

  

OBAL NEVYHAZOVAT

Ano, rozbalovat se musí, ale velký obal od hračky – tedy panenky L.O.L. Surprise může sloužit třeba jako pokojíček, šatna nebo třeba filmová scéna. „Krabici můžete použít jako panenky pokojík,“ zaznělo na instagramu.  „Balení je zároveň hrací plocha – lze ji použít jako box na hraní, nebo jako filmovou scénu,“ napsala jedna z testujících.

„Samotná krabice je jedna velká manéž. Ta naše je totiž rovnou kino, z druhé strany pódium nebo natáčecí studio a ještě je tam i šatna a nějakej kamrlík. Jako malá jsem si z různeých krabic, knížek a kostek dělala přesně takový pokojíčky, tady je to všechno dohromady,“ napsala testující @me.and.tyli.

STOJÁNEK A SUNDAVACÍ RUCE

Teď trochu té praktičnosti. Testující ocenili také stojánek na panenku a sundavací ruce. „Panenka je fakt stylová a má super stojánek, do kterého ji lze opřít,“ napsala @zivot_je_nicoolka.

„Ruce panenky se dají sundat, takže se snadno obléká,“ překvapilo jednu z testujících.

Pokud vás tedy čekají narozeniny malé slečny nebo už nakupujete dárky na Vánoce, panenka L.O.L. Surpsie je skvělou volbou.