V roce se radují, když vidí velké hravé věci, v pěti už mají svoje sny a v deseti chtějí být in, ale zároveň pořád v sobě mají hravou dušičku. Pomůžeme vám vybrat nejlepší dárky pro dívky a slečny ke Dni dětí pro rok 2023, které jsou in a nezklamou.

Co dát dítěti ke Dni dětí, když je mu rok

Ťapací autíčko! Batolata, ať jsou to holky nebo kluci, tohle autíčko prostě milují. Děti podporuje v aktivní hře, představivosti a pomáhá s rozvojem motorických dovedností. Autíčko musí mít veselý design, funkční klakson i úložný prostor na hračky, které je potřeba přemístit. Vaše priority: děti s ním musí dokázat velmi lehce a zcela intuitivně manévrovat, dá se používat uvnitř i venku.

Náš tip: Zapátrejte u Little Tikes – Cozy Coupe je jedna z nejoblíbenějších hraček této známé značky, teď je navíc dostupné v zeleném provedení v kolekci Go Green! Nová řada ekologických hraček od Little Tikes je vyrobena z recyklovaného plastu a zabalena v obalech z recyklovaných materiálů, aby pomohly minimalizovat dopad plastových hraček Little Tikes na životní prostředí a vytvořit jasnější a zelenější budoucnost pro naše děti.

 

Nejlepší dárek ke Dni dětí pro dvouleté dítě

Podpořte jeho touhu v hraní rolí. Předstíraná hra na něco či na někoho je skvělý způsob, jak rozvíjet fantazii a poznávat svět okolo sebe. Hračky, které tento způsob hry podporují, mohou být například lednička, lékárnička, pokladna, malý pokojíček jako je koupelna či veterinární ordinace, kuchyňka, ordinace, ale i sekačka na trávu, elektrická kytara nebo nákupní vozík.

Náš tip: Zapátrejte u Little Tikes. Pro hraní rolí má opravdu velkou nabídku.

Co dát dítěti ke Dni dětí, když jsou mu tři roky

Přiznejme si, že miluje všechno roztomilé. A ideálně „ňuňací“. A taky aby se to dalo sbírat. A všechno chce nosit stále s sebou. Zdá se to těžké? Poohlédněte se po postavičce, která je přímo připravená pro všechny tyhle touhy naráz.

Náš tip: Oblíbená postavička Na! Na! Na! Surprise v úplně nové velikosti. Panenky měří 10 cm a jsou menší a roztomilejší než kdy dříve. Ve sbírce jich děti mohou mít 12. Každé panence se otáčí hlava, má tvarovatelnou čepici, která je měkoučká a chlupatá a panenky mají pohyblivé klouby v ramenou a kyčlích. Navíc je můžete pořídit ve variantě s mini batohem inspirovaným zvířecí říší. Měkký a chlupatý batůžek v sobě skrývá 1 tajnou ložnici, ve které můžou odpočívat až 4 Mini panenky.

Co dát holčičce ke Dni dětí, když je jí pět nebo šest

S panenkou – miminkem možná už nezabodujete, ale se stylovou panenkou ano. Jak si vybrat? Sáhněte po hravých novinkách, třeba po panenkách s barevnými vlásky nebo takových, které mají speciální funkci, se kterou ohromí všechny svoje kamarádky.

Náš tip: Úplně nové OMG Velké ségry se předvedou v plné kráse až třeba venku na výletě. Když je malé slečny vezmou na procházku, budou (možná s brebentěním, možná zcela potichu s otevřenou pusou) sledovat, jak mění barvu jejich vlasy a outfit. Změna barvy je aktivována UV zářením a funguje, i když je zataženo.

Co dát malé slečně ke Dni dětí, když je jí deset let

Tančí podle Wednesday? Chce nosit tmavou? Miluje upíry? A všechno tajemné a magické? Chápeme. Chce to tajemnou panenku, která všechny potřeby mladé slečny podpoří, ať už je to magično či trendy outfity se stylovými doplňky.

Náš tip: Tajemné panenky Shadow High přicházejí na scénu s další sérií, ve které jsou další studenti ze školy Shadow High.  Opět poznáte jejich úžasný umělecký styl nejen v oblékání. V nových barvách je 6 postaviček (5 dívek a 1 chlapce). Každá postavička má jedinečný styl, dva outfity a mnoho módních doplňků. Panenky mají dlouhé česatelné vlásky a pohyblivé klouby. Navíc mají odnímatelné ruce v zápěstí pro snadnější oblékání.