Milujeme multifunkční suché oleje. Ale proč je používáme hlavně v létě? Snad proto, že tolik voní po slunci, alespoň ty od NUXE. Navrhujeme z nich udělat největší bojovníky i v zimě.

 

Lázeň i masáž po lyžovačce

Po celodenním lyžování si dát rychlou sprchu a běžet na večeři? Chyba. Protáhněte si rituál příjemnou koupelí. Olej NUXE voní jako žhnoucí paprsky slunce, a tak můžete rozjímat nad zlatým kotoučem nad trentinskými Alpami, nebo nad tím, kam vyrazíte v létě. Stačí nakapat pár kapek do koupele a z nutnosti se stane spa lázeň. Nezapomeňte olej využít i na namasírování svalů – dlouhé táhlé pohyby svědčí nohám i zádům. Vonět budete rozhodně víc než po kafru a mentolu, které zavání z lékárenských krémů na namožené svaly.

Na citlivý obličej

Váháte, co použít na obličej, který je celkově podrážděný od mrazu, suchého vzduchu z topení a ledového vichru? Suchý olej bude fantastickým řešením. Nedráždí, zvyšuje prokrvení pokožky a zanechává tváře dostatečně hydratované. Užijte si voňavé spojení ještě víc díky jemné masáži – aplikujte suchý olej NUXE krouživými pohyby od středu k obrysu obličeje.

Suchý olej na vlasy

Stejně jako na tváře působí chladné počasí i na vlasy. Navíc jich část zůstává odhalená, další pak úpí tlakem pod lemem čepice. Vždycky je potěší dávka suchého oleje. Rozetřete ho nejen na poničené konečky. Užijte si s ním také zábal. Větší vrstvu naneste do kštice, zabalte ručníkem a po 10 minutách teprve vlezte do sprchy a vlasy umyjte.

Jako zábal na ruce

Stejně jako zahalíte své vlasy, můžete dopřát výživu i rukám. Naneste na ně větší vrstvu oleje a zahalte je do bavlněných rukaviček nebo ručníku. Uvidíte, jak se z ručníku po pár minutách vynoří krásně vyživené ruce, které nebudou „šustit jako papír“, což bývá v zimě obvyklý problém. Suchý olej NUXE prospívá také nehtům, promasírujte proto zbývajícím olejem i nehtová lůžka.

Místo parfému

V zimě mnohdy nemáme chuť používat obvyklé vůně, ale něčím vonět chceme. Zkuste používat suchý olej NUXE, třeba ve variantě Florale. Nejenže s ním vyživíte celé tělo, ale budete navíc i krásně vonět.

Olej Florale od NUXE voní jako obrovská kytice, z níž vystupují hravé tóny kvetoucí magnolie. Střední tóny tvoří akordy bílého pižma, zatímco svrchní tóny voní jako citrusy: rozverný grapefruit se mísí s esencí citronu, pomeranče a Kalábrijské Bergamotky. Snoubí v sobě charakteristické tóny pomerančového květu, které svěže zdůrazní kapka esence Petitgrain.

Na Vánoce i na Silvestra

Olej NUXE pro svou multifunkčnost můžete rozdávat babičkám, kamarádkám, ale i mužům. Ti ho mají rádi hlavně ve verzi Neroli, která je navíc v bio kvalitě s certifikací Ecocert. Obsahuje vzácné rostlinné oleje, bio olej ze švestek a sezamový olej. Svůj způsob využití si u NUXE najde každý, a v zimě obzvlášť.

Na Silvestra si pak zamilujete olej se třpytkami. Suchý olej NUXE ve verzi Huile Prodigieuse® Or je luxusním sourozencem klasického oleje, jen navíc obsahuje zlaté třpytky. Dovolte si zazářit!

 

Suchý olej Huile Prodigieuse® od značky NUXE je malý zázrak. Olej, který milují nejen Francouzsky, si oblíbíte pro jeho multifunkčnost. V portfoliu značky NUXE patří k nejznámějším a nejoblíbenějším produktům. Parfemaci tvoří květ pomerančovníku (hlava), magnólie a vanilka (srdce) a dřevo (základ). Obsahuje dva typy vitaminu E, coby antioxidant, a vzácné, za studena extrahované, rostlinné oleje (brutnák lékařský, sladká mandle, kamélie, lískový ořech, makadamie a nově i arganový olej a olej z japonské kamélie, tzv. tsubaki olej), díky nimž je pleť chráněná, hebká a vyživená. Při vlasové aplikaci jsou výsledkem lesklé, jemné a zdravě vypadající vlasy. Další detaily o zázračném oleji NUXE ZDE. K dostání je na e-shopu Dr. Maxe, ve vybraných lékárnách Benu a Dr. Max a ve vybraných nezávislých lékárnách.

 

SOUTĚŽ o zázračný olej NUXE

Napište nám do komentáře, jak využíváte suchý olej vy. Autor jednoho vybraného komentáře získá klasický zlatý suchý olej NUXE Huile Prodigieuse® Or ve velikosti 100 ml.

Hrajeme do 17. prosince.

Výhru zasíláme na vybranou pobočku Zásilkovny v rámci ČR.

Komentáře zveřejňujeme průběžně, e-mail se nikde nezobrazuje, slouží pouze k informování o případné výhře.