Pro maso do řeznictví, pro hračky do hračkářství. Tak tohle už dávno neplatí. Tedy ne že by řezník prodával plyšáky nebo by vedle stavebnic byl vystavený kus bůčku, ale hračkářství už dávno není jen hračkářstvím. Alespoň to jedno, vám nejznámější a srdci vašich dětí nejbližší.

Chodili jste do hračkářství Pompo vždycky jen pro hračky? Teď už tam můžete zamířit i pro celou výbavičku nebo za velkým nákupem všeho potřebného pro batole. Pompo se rozrostlo tak, jak to chtěly maminky.

V hráčkářství šel vždycky sehnat sem tam nějaký dudlík, lahvička nebo svačinka u kasy. Jenže sortiment, který rodiče chtěli nakoupit naráz, pěkně pohodlně, začal bobtnat a tak se Pompo proměnilo. Už dávno není jen hračkářstvím, ale plnohodnotným obchodem, kde se dá sehnat vše pro dítě: autosedačky, kočárky, plenky, nezbytnosti do dětského pokoje, potřeby pro bezpečnou domácnost, vše na spinkání, oblečení, výživu… Pěkně pohodlně na prodejnách, nebo i on-line. Stačí pár kliknutí a nakoupíte klidně celou výbavičku z bezpečí svého domova. A vyzvednout si ji můžete na prodejně, nebo nechat doručit domů.

A stejně jako se rozšiřuje sortiment, tak i roste množství hraček, která má Pompo v nabídce. Stany, klouzačky, tajné holčičí deníčky, nafukovací hračky, stavebnice… Ne, nemusíte chodit kamkoliv jinam, když potřebujete ještě nakoupit drobnosti na dětskou oslavu nebo maňásky na školkové vystoupení. Můžete zůstat u toho, kdo vám už 25 let nabízí to, co právě potřebujete. U Pompo.