Organizátor akce

Kdo akci přivedl na svět?

"Jednoho sobotního rána jsem chystala článek na svůj blog (místo abych vyspávala do jedenácti) a říkala si, že je škoda, že mateřské blogy nejsou více oceňované. Vždyť jim každá z nás věnuje tolik práce! Jak se můžeme prosadit, dát o sobě víc vědět, přilákat další čtenáře? Tak to začalo...

Od samotného nápadu na MAMAblog roku k jeho realizaci uplynuly dva dny. Vážně. Hned v pondělí jsem začala obvolávat firmy, kde mám známé a kamarády, zda mají zájem se zapojit. Jejich reakce mě překvapily: ´Jasně, jdeme do toho!´ A tak jsem věděla, že do toho musím jít i já, starý známý prokrastinátor, který překonal sám sebe. Včetně své fobie telefonovat.

Než první z vás mohli (doufám, že tu bude i pár mužů, proto to měkké i) dát svůj hlas mým kolegyním-blogerkám, protože já se se svým MAMAblogem BABYBISTRO.cz dobrovolně vyškrtla, aby nedocházelo ke střetu zájmů, uplynul reálně (neuvěřitelně) jen měsíc a kousek.

Podařilo se mi sehnat krásné dárky pro hlasující i výherkyně. Oslovit kolegyně MAMAblogerky i firmy, všechno sepsat, posbírat fotky, vymyslet pravidla... Prostě porod. Můj třetí. První, ten regulérní, byl v Podolí před rokem a půl, kdy přišla na svět báječná a vlasatá Stella (na blogu s krycím jménem Mimie), o rok později byla ona sama důvodem k realizaci blogu, který nazývám svým druhým dítětem. Oceněním mojí práce bude právě to, když se stanete jeho fanoušky."

Míša, organizátorka akce MAMAblog roku 2016 (a doufejme, že i dalších ročníků)