Seznamte se s dudlíky MAM!

Když v roce 1976 přišel Peter Röhrig s konceptem svých dětských produktů, znamenalo to malou revoluci na trhu s výrobky pro ty nejmenší.

Spojil totiž dvě dosud oddělená odvětví, atraktivní design a lékařsky ověřenou funkčnost výrobků. Od té doby již MAM ušel dlouhou cestu, ani o malý kousek však neslevil ze svých zásad. Každý výrobek je před uvedením na trh pečlivě testován a schválen lékařskými odborníky.

Jedinečnost však dětské produkty MAM rozhodně neztrácejí díky svému designérskému týmu, který každý rok přichází s novými originálními kolekcemi, které milují děti i rodiče. Značka MAM je zárukou kvality, kterou zákazníci oceňují na 5 kontinentech, ve více než 60 zemích po celém světě již 40 let. Za tu dobu se prodalo více než 60 milionů výrobků MAM a společnost získala mnoho ocenění za design, včetně prestižní ceny reddot design award. Sám zakladatel společnosti, která dodnes zůstává rodinnou firmou řízenou jeho synem, si uznává důležitost těchto ocenění a říká o nich: „Tato ocenění pro nás znamenají hodně. Důležitější už je jen spokojenost MAM rodičů a šťastných MAM dětí.“

Pro dítě je dudlík jedním z prvních blízkých přátel. Dokáže ho uklidnit a ukolébat ke spánku. Jelikož děti v prvních měsících života tráví s dudlíkem v pusince mnoho času, je důležité, aby byl správně tvarován a nedocházelo tak k špatnému vývoji ústní dutiny a následně i růstu zoubků.

Savička dudlíku tedy musí mít úzký krček a zároveň být měkká. Přesně takovou mají všechny dudlíky MAM, navržené ve spolupráci s ortodontisty a dětskými zubaři. Vzhledem k tomu, že i rodiče potřebují svůj klid, další z potřebných funkcí dudlíku je jeho přijetí dítětem. Dudlíky MAM mají sametovou savičku s povrchem jemným jako pokožka, který dětem připadá důvěrně známý. Z průzkumů provedených s 1236 miminky vyplývá, že 94% dětí savičku MAM kladně přijalo, silikonová savička má navíc protiskluzový povrch, aby dudlík zůstával v ústech dítěte. Druhou volbou je savička vyrobená z přírodního latexu, skvělá volba pro děti a rodiče, kteří chtějí zvolit přírodní a bezpečnou savičku, která je environmentálně udržitelná a odolnější proti prokousnutí. Ať už si dítě zvolí silikonovou nebo latexovou variantu, rodiče mohou být klidní, jelikož všechny výrobky MAM jsou vyráběny v těch nejvyšších standardech kvality, neobsahují BPA ani BPS a jsou tak bezpečnou volbou pro jejich nejdražší.

Jelikož MAM sleduje nejnovější trendy i průzkumy, rozhodl se vytvořit dudlíky Perfect. Zubní experti se totiž shodují, že čím tenčí a měkčí krček savičky je, tím menší tlak je vyvíjen na dásně a zoubky. Tím dochází ke snížení rizika křivých zoubků a nesprávného skusu. Dudlíky MAM Perfect mají o 60% tenčí krček savičky a je 4krát měkčí než většina běžných srovnatelných silikonových dudlíků. Jako všechny MAM dudlíky jsou i dudlíky Perfect opatřeny knoflíkem, místo tradičního kroužku, díky kterému se dudlík nemůže zaseknout v dětských ústech.

Snadno na něj lze připnout i certifikovaný pásek, který je bezpečný a odpadá pokušení použít stuhu nebo provázek, s nimiž hrozí riziko udušení. Ochranný kryt dudlíků MAM se svým oblým tvarem, předcházejícím otlačeninám, kopíruje tvar dětského obličeje, velké větrací otvory navíc zajišťují maximální průchod vzduchu, čímž zabraňují zarudnutí a podráždění pokožky v oblasti úst. Pokud chtějí rodiče předejít zmatenému nočnímu hledání ztracených dudlíků, MAM nabízí dudlíky Perfect ve variantě Night.

Díky svítícímu knoflíku je snadné dudlík najít nejen pro rodiče, ale i pro děti samotné, bez nutnosti rozsvítit.

Materiál byl důkladně testován a samozřejmě je 100% bezpečný.

Výrobky MAM jsou hravou volbou pro děti i rodiče, kteří si mohou být jisti, že jejich malý poklad dostává ty nejlepší výrobky, bez jakéhokoliv rizika, s originálním designem a spoustou praktických funkcí.

Vyberte si 40 let zkušeností, bezpečnost a osobitost. Vyberte si MAM!