Designové hračky innoGIO vyzkoušela celá řada maminek. Co se jim líbilo, co zaujalo jejich děti?

 @petulka1992 měla s dcerou možnost vyzkoušet talířek z kolekce GIOfresh, růžový silikonový talíř ve vzhledu lišky.Talířek u nás měl velký úspěch, jelikož jeho krásný vzhled samozřejmě přiláká pozornost dítěte, takže dcera jedla o trochu více než obvykle, případně na talířek chtěla později udělat svačinku. Jeho předností pro mě jako pro matku 2,5leté holčičky je to, že se jedná o silikonový (čti nerozbitný) talířek, který se na stole ani nehne. Tím, že je rozdělen na tři části tak je vhodný nejen na obědy, kam pohodlně nandáte zvlášť třeba přílohu (což já třeba úplně nevyhledávám, dcerka si pak moc vybírá zda si vezme to či ono) nebo třeba zeleninu, ale hlavně na snídaně a večeře, kde se u nás většinou podává navíc zelenina nebo ovoce. Nemusím pak špinit více nádobí jako doposud, stačí jeden talířek, jelikož je dost veliký na vše,“ pochvalova si a my ji za její názor moc děkujeme.

Další testující byla @mommy_domina. S dětmi otestovala Smyslové hračky se zvukem GIOsensor bell toys a přiznala, že její děti si ji nejen zamilovaly, ale už se o ní dokonce stihly pohádat. Obzvlášť dcera si s míčky „zvířátky“ vydrží povídat a hrát dlouho, což se cení.

  

A protože si každý sám mohl vybrat, co chtěl otestovat, vybrala si @kubalkova10 lampičku ve tvaru medvídka pandy, která v noci svítí. „Lampička je skvělá, používám ji hlavně na večerní kojení. Přes den, když ji malá vidí, je nadšená. Lampička je měkká a nemusím se bát, že na ni spadne a něco se jí stane. A když ji rožnu, je nadšená.“   Přesně tak má vypadat recenze spokojené maminky.

„Když se dvojčata narodily, dostala jsem pro ně želvičku s projektorem melodií (hvězdná obloha), ale ta se po týdnu používání rozbila. Takže děti byly bez usínáčka a nevadilo jim to. To jsem si myslela jen já,“ začala svou recenzi maminka Kristína. Jenže pak začal problém s usínáním. „Takže jsem to řešili telefon, ale jak naschvál vždy někdo zavolal. Dostali jsem králíčka (takový ten umělý šum). Toho si zamilovala jen malá Eli, ale Samíka to nějak neuchvátilo,“ připustila.

„A pak jsem viděla možnost testovat s MAMAblogroku usínáčka s melodií, kterému svítí bříško. A byli jsme vybráni. Malej Samík byl konečně spokojený. Melodie se střídají jsou příjemné (uklidňující), hlavně to není monotónní. A co se mu nejvíc líbí, jak usínáčku svítí bříško a hlavně že se ty barvičky mění.“

Výčet pochval ale nakončí: „Super je, že se může nastavit délka a kdyby někomu svítící bříško vadilo, dá se vypnout. Protože našeho Samíka to uspí, ale naší malou Eli to jen rozptyluje.“ Právě na dvojčatech tak mohla skvěle vyzkoušet rozdílné funkce.

Dodala, že usínáček už teď patří mezi jejich spánkové rituály. „Okoupat, nakrmit, dát pusinku a zapnout usínáčka. Dvojčata do 5 minut usnou bez našeho uspávání.“