Partneři

Kdo je vám vždycky nablízku, když řešíte v mateřství cokoliv

Dětem dopřávám bio příkrmy

České prémiové plenky

Edukativní hra

Chci víc než jen bio

Kapsičky v bio kvalitě

Plenky vyrobené v ČR

Hračky, které všichni chtějí

Biolog. rozložitelné ubrousky

Malé panenky s překvapením

Vše pro přebalování na 1. místě

Olej na dětský zadeček existuje

Pískoviště z udržitelného plastu

Specialista na krásnou pokožku

Klima mi není lhostejné

Olejový peeling

Stavebnice pro děti od roku

Udržitelný život

Luxusní olejové sérum

Pro přírodu všechno

Panenky pro velké holky

Dřevěné dětské hračky

Strie po porodu, ach ne

Kosmetika bez mikroplastů

Chuť na superovoce

Houpačky a skluzavky

Bio těstoviny, bio omáčky

Kmenové buňky

Milovník dřevěných vláčků

Bio olej na pečení

Jaký příkrm je víc než bio

Ořechy a vločky k snídani

Bude rychlá bio večeře

Nakoupit přírodní péči

Outdoorové hračky

Rozbalit hračku po vrstvách

Kvalitní kojenecké mléko

Vatové polštářky pro všechny

Předejít poporodním striím

Přírodě vracíme víc

Přebalování není věda

zlatých partnerů

diamantový partner

Diamantový partner

klenot může být jen jeden

Značka HiPP věří, že #spolecnedokazemevic, proto se stala již podruhé diamantovým partnerem MAMAblogu roku 2023, aby ještě víc podpořila úsilí všech rodičů v ochranu přírody pro naše děti.

V německé rodinné firmě se už po generace drží předsevzetí To nejlepší z přírody, to nejlepší pro přírodu. I proto majitel společnosti Stefan HiPP s odhodláním osobně zaručí za kvalitu všeho, co rodičům a dětem dodává. Od kojeneckého mléka, přes příkrmy až po kosmetiku.

HiPP se dlouhodobě angažuje v ochraně klimatu. Věří, že základem péče o naši planetu je zdravá půda. Jedině ze zdravé a úrodné půdy může vyrůst zdravá rostlina, které nakrmí člověka a zvířata.

Nikdo nedokáže změnit celý svět, společně pro zelenější planetu ovšem dokážeme víc. Stačí drobná změna. Když jde o klima, záleží na každém detailu a počítá se každý krok.

V sortimentu HiPP najdete příkrmy z bio surovin, masozeleninové i ovocné, včetně kapsiček nebo bio obědů pro děti od roku věku. Kojenecké mléko má unikátní kombinaci PROBIOTIK®, PRAEBIOTIK® a kyseliny listové v naštěpené formě.  Nechybí šetrná kosmetika k dětské pleti, která je bez mikroplastů.

Zlatí partneři

myslí na vás a Starají se o vaše děti, jako kdyby to byla jejich zlatíčka

Pod značkou Playtive se v Lidlu skrývají hračky, které dokážou vykouzlit úsměv na tváři úplně každému. Ať už potřebujete vybavit dětský pokojíček hračkami sloužícími k rozpoznávání všech možných tvarů a barev, trénování jemné motoriky a podpoře zručnosti nebo třeba hracími prvky, které zpříjemní pobyt na zahradě, v Lidlu najdete kompletní nabídku. Mnohé z dřevěných stavebnic jsou navzájem kombinovatelné a je jen na Vás, jestli doma společně postavíte závodní dráhu, rozsáhlou železnici nebo dřevěný domek snů.

Ucelená péče o pokožku nejmenších dětí plná něhy a bylinek přinášející pocit klidu, lásky a bezpečí. Dětská kosmetika Linteo Baby Vám pomůže k tomu, aby Vaše miminko bylo klidné, čisťoučké, voňavé a hlavně šťastné. Značka Linteo Baby proto vyvinula 7 doplňujících se produktů: Jemnou pěnu do koupele, Mycí mléko a šampon, Olej po koupeli, Tělové mléko, Pleťový krém, Bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček a Ochranný krém na pokožku v oblasti plenek.

Na bio kvalitě nám v dm záleží. Vyzkoušejte chutné bio produkty vyrobené pro privátní značku, samozřejmě ve vysoké dm kvalitě a za dlouhodobě výhodné ceny. Máte jistotu, že v dmBio jsou obsažené jen ty správné přísady pocházející z ekologického zemědělství, které jsou pro vás vybrané s láskou a pečlivostí. Zohledňujeme i vaše speciální nároky, a proto stále rozšiřujeme nabídku potravin vhodných při intolerancích (např. bezlepková dieta).

Dbáme na to, aby produkty vyráběli jen ti nejvhodnější a osvědčení dodavatelé. Kromě toho jsou všichni výrobci pro dmBio certifikovaní IFS Food udělovaným organizací, která dbá na všeobecný standard bezpečnosti potravin v obchodních řetězcích.

Značka Onclé byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou kosmetiku, která zajistí především zdravou a pohodlnou péči o pokožku celého těla. Onclé nabízí tři ucelené řady. Dětskou řadu, které se spolehlivě postará o citlivou pokožku miminek. Dámskou řadu, která je určena především na strie a (ne)dokonalou ženskou pokožku. A třetí, velmi šetrnou, přírodní řadu Biorganic. Všechny výrobky Onclé obsahují vysoký podíl jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů.

Společnost MGA Entertainment byla založená v roce 1979. Vybudovala si renomé produkcí špičkových hraček napříč širokou škálou kategorií. Mezi nejoblíbenější značky patří L.O.L., Rainbow High, Shadow High, Poopsie nebo Little Tikes.

Děti milují překvapení a objevování nových věcí i zážitků, díky kterému poznávají okolní svět. A proto si oblíbily i značku L.O.L. Surprise! Malé postavičky mají variabilní doplňky a navíc zábavné funkce. Při překvapivém rozbalování vrstvu po vrstvě odhalíte třeba botičky, lahvičku nebo sluchátka. Některé postavičky mohou plakat, plivat nebo čůrat, další mění barvu ve studené nebo teplé vodě. Speciální série nebo OMG Velké ségry ukazují, jak hravý umí být L.O.L. svět.

Little Tikes jsou hračky pro hry doma i venku. Všechny hračky Little Tikes jsou kromě své nápaditosti známé také kvalitou provedení i stálostí použitých materiálů a nesou potřebné certifikáty nezávadnosti.

Děkujeme

Bez vás byl mamablog neexistovat