Potřebujete doplnit zásoby křupek, kapsiček, dudlíčků, omalovánek i hraček do vody? Můžete – a to dokonce zadarmo. Máme pro vás skvělý testovací klub, který vám ukáže, jak má Pompo široký sortiment.

Pompo už dávno není jen hračkářství, ale má na skladě a v prodejnách i kočárky, výživu, oblečení… zkrátka všechno, co potřebujete pro své děťátko, ať je mu šest týdnů, měsíců nebo let (protože výbavu pro prvňáky má taky). Více ZDE!

Vouchery máme pro maminky i influencery

My pro vás tentokrát máme úžasnou možnost – pořídit si letní výbavu pro své děťátko pěkně podle sebe. Pro pět influencerek máme voucher v hodnotě 1500 korun – a další tři vouchery ve stejné hodnotě pro čtenářky/hlasující/fanoušky – zkrátka maminky, kterou čtou tento článek, k tomu. „Víme, že je maminkám vždycky líto, že jsou testovací kluby jen pro influencerky, a tak přidáme i jeden opravdu „peckovní“ pro maminky-čtenáři MAMAblogů,“ vysvětluje Lucie Nedvědová z marketingu Pompo s tím, že přece maminky jsou těmi, pro které všechno dělají, kterým chtějí rozšířením sortimentu usnadnit nákupy.

Mrkněte na sortiment na Pompo.cz, co by vás lákalo nakoupit, a dejte nám to vědět.

Podmínky:

  • Napište do komentáře na této stránce dole a napište nám ve zkratce, co ze sortimentu Pompo byste si koupili, co právě vaše děťátko potřebuje
  • Jestliže se zaregistrujete do věrnostního klubu Pompo.cz, dejte nám vědět, máte bod navíc
  • Vybereme 3 maminky a 5 influencerek (15.června)
  • Pokud vás vybereme, vyberete si na Pompo.cz alespoň čtyři až šest věcí z nejrůznějších kategorií – výživa, kosmetika, hračky, péče… (tzn. nekoupit jednu hračku za celou částku)
  • Až vám objednávka přijde, užijte si ji, a sepište nám, jak se vám nakupovalo, co se vám líbilo – maminky e-mailem, influencerky do postu (na blogu, sociálních.sítích), my vaše výstupy a fotky použijeme do článku a také na sítě