Pompo už dávno není jen hračkářství. Je to plnohodnotný e-shop i obchodem, kde koupíte klidně celou výbavičku pro miminku nebo do školy. Pořídíte tam běžné nákupy pro děti – to když sháníte plenky, šampon a křupky, i když se chcete předzásobit. Nákup si můžete vyzvednout na prodejně, nebo nechat poslat domů, to když se bavíme o e-shopu. Já jsem s dcerkou Stellou zašla do prodejny a nakoupily jsme tam výbavičku pro prvňačku.

Takových věcí je totiž potřeba opravdu hodně. Velkých nezbytností i líbivých maličkostí.

Dost nás překvapilo, jak široký výběr batohů mají (ten už nám ale přinesl Ježíšek), stejně jako penálů nebo desek na sešity.

Ale znáte to, dítě se zamiluje do jednoho motivu a ten chce na všem. A tak je naše výbava „unicorn“. Jednorožec kouká z penálu, z bloku, který má na sobě malá světýlka, z pytlíku na cvičky a dalších věcí, které jsou pro malou školačku nezbytné.

A i další pomůcky, které byly na seznamu povinné výbavy, jsme v Pompo pořídili. Nakupovalo se tam skvěle – všechno přehledně u sebe a výběr tak akorát, že víte, po čem sáhnout, ale nemusíte se rozhodovat mezi sedmnácti sady fixek. Obzvlášť když na seznamu stojí: 6 základních barev. Vybrali jsme si naprosto pohodlně, poklidně, protože v Pompo rozhodně není fronta jako v papírnictví první školní den, přidali i pár maličkostí pro radost, aby to září proběhlo s úsměvem, a omrkli i to, co by mohlo být pod stromečkem.

Potěšilo mě, jak je Pompo trendy, že má věci, o kterých mluví všechny děti na hřišti, že má nejnovější Lego, že má opravdu široký výběr stolních her i že prodává spoustu věcí pro miminka. Od oblečení přes plenky po postýlku. Zkrátka už dávno není jen hračkářstvím.

A protože jsme už dávno v Pompo věrnostním klubu, nahlásila jsem to sympatické prodavačce, která nám za náš nákup připsala body. A ty my brzy využijeme na prima výlety.

Pompo se stalo naším oblíbeným obchodem a parťákem pro všechny nákupy, které se točí kolem dětí.

Zdraví vás Michaela a Stella

Přečtěte si také:

Slevy na nákupy, vstupenky zdarma: výhody Pompo klubu

Vyzkoušely maminky a nakoupily v Pompo všechno pro batole