Porota
Odborníci, kteří rozhodnou o vítězce kategorie Počin roku

Michaela Červená

Organizátorka akce / Babybistro.cz

„Kategorií Počin roku jsem chtěla ukázat MAMAblogerkám, že má smysl dělat ještě něco navíc."

Veronika Nováčková

account manager / agentura Adison

"V agentuře mám na starosti klienty, doma zas dvě děti, kočku, psa i manžela. Do soutěžících maminek se proto dokážu vcítit, a klobouk dolů před všemi, které mají při tom všem ještě sílu psát."

Michaela Palkovičová

Projekt manažer / eMimino.cz

"Mateřství píše ty nejlepší příběhy plné emocí - ať už těch, co pobaví, dojmou nebo z nich až běhá mráz po zádech. Maminky na eMiminu jsou toho jasným důkazem."

Yvonne Rusanová

Junior Marketing Manager / Philips

„"Těžko si dokážu představit větší test ´multitaskingu´, než mateřství. Jakékoliv usnadnění je pak velmi vítané. Proto jsem ráda, že mám ve Philipsu na starosti právě segment Kuchyňských spotřebičů, které jsou nepostradatelným pomocníkem v domácnosti. Zvládnout k tomu všemu pak ještě něco navíc si rozhodně zaslouží titul Počin roku a velký obdiv. Velmi se těším na inspirativní činy a motivující příběhy."

Petra Kollouchová

PR manažer / Baby Sebamed a MAM

„S blogerkami jsem téměř v každodenním kontaktu a pravidelně sleduji jejich počínání, proto mě těší, že se mohu účastnit rozhodování o ocenění jedné z nich! I když vítězkami jsou za to, kolik toho zvládají, všechny. “

Gábi Hrdina

Manažerka / Utukutu

"Ráda se inspiruji maminkami, které svůj život dokáží aktivně žít, i s dětmi pracovat a vše ladit plnohodnotně dohromady. Miluju lidi, kteří dělají svou práci s láskou."