Pro blogerky
Pořádná porce fantastických dárků!

Na aktualizaci webových stránek pracujeme, verze zde je pro ročník 2017. 

Soustřeďte se na svůj blog, s domácností vám pomůže velký balíček produktů od společnosti Reckitt Benckiser. Čeká hned na deset blogerek a ukrývá třeba výrobky Vanish.

Blogerky obdrží dárkový poukaz od Ondálek na prémiové zboží nizozemské značky Lodger. V sortimentu jsou vysoce kvalitní a stylové produkty jak pro miminka a batolata, tak i praktické kousky pro větší děti. Filozofií značky Lodger je zpříjemnit každodenní činnosti nejen dětem samotným, ale také jejich rodičům.

Na blogerky čeká kabelka Cath Kidston (2099 Kč), sada šesti dětských ponožek Oddsocks (399 Kč) a stylový hrneček Keepcup (279 Kč) od ZOOT.cz.

Tři poukázky, každá v hodnotě 1000 Kč, čekají na blogerky od Mimulo. Vybrat si mohou nejen kojenecké oblečení a zboží, ale i další potřebnosti pro nejmenší.

Blogerka, která nežije v ČR, ale v zahraničí, a získá nejvíce hlasů, dostane na cesty zpátky do vlasti značkový kufr American Tourister.


Balíčky pro tři blogerky tvoří voňavé výrobky od Saloos. Koupelový jemný dětský olej, Bio kokosová péče Organge a Čistý bio arganový olej.

Nejen přebalovací taškou, ale i luxusní kabelkou je tmavošedá Sydney PacaPod, kterou věnovalo Mimmo. Další blogerka získá černou přebalovací tašku Samui.

Rovnou dvanáct knih, třeba i novinku Můj květinový ateliér, věnuje nakladatelství Smart Press, které vydává hlavně stylové kuchařky a další výjimečné knihy.

Hned devět blogerek si může vybrat botko-ponožky značky Moccis pro své děti, každé v hodnotě 690 Kč, které věnovalo Neobuto. Botky Moccis jsou pohodlné, dají se vyprat, vyrábí se z ekologického materiálu Ecotex, takže jejich výroba příliš nezatěžuje životní prostředí. 

Ať už shání plenky, hračky, kočárky nebo třeba drogerii, MAMAblogerky ví, že se mohou obrátit na Feedo.cz. Teď navíc mohou získat jeden ze tří dárkových voucherů na svůj nákup.

Dvě blogerky vyhrají pro své děti sonický zubní kartáček Philips Sonicare for Kids. Děti motivuje k ústní hygieně pomocí interaktivní aplikace pro chytré telefony a tablety. Čištění zoubků je nejenže efektivnější, protože ve srovnání s manuálním kartáčkem odstraní až o 75 % více plaku, ale děti si navíc vytvoří zdravý návyk na celý život. 

Dva balíčky pro maminku a miminko, každý v hodnotě 3100 Kč, věnovala značka Klorane. Těšte se na třeba na kúru při reakčním vypadávání vlasů, šampony a balzámy, krém pro prevenci strií, pěnivý gel nebo nejnovější balzám na tělo s cold efektem pro miminko.

Tři blogerky si mohou těšit na maxi krabici s novinkami od HiPP jako jsou kapsičky nebo krémy pro děti. Další velké balíčky jsou připraveny pro všechny blogerky, které se zúčastní závěrečného eventu.

Pro tři blogerky jsou přichystané balíčky Baby Sebamed, kde je například dětský šampon, jemný krém nebo mycí emulze.

Dudlíky, antikoliková lahvička, zubní kartáček nebo lžičky, to vše čeká v dárkovém balíčku od značky MAM. Ve hře jsou dva velké balíčky pro blogerky.

Všechny blogerky na závěrečném večírku dostanou balení doplňků stravy Colafit Junior nebo Apo-laktík for Baby pro svoje děťátka. 

Tři blogerky se budou radovat z balíčku od Weleda, ze kterého zavoní třeba mandlové tělové mléko nebo citrusový osvěžující sprchový krém.   

Pohyb na Spectra stimuluje smysly, pomáhá správnému vývoji svalů a podporuje rovnovážný systém v těle dítěte a jedna blogerka ho může od Utukutu vyhrát. Zapojte svou fantazii, protože jednoduchým obrácením se stane mostem, či žebříkem, tunelem či domečkem, prolézačkou, skluzavkou anebo pultíkem. 

Tři blogerky si odnesou dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup stylového oblečení Small Rags dle vlastního výběru.

Bez partnerů by to nešlo!

Děkujeme všem partnerům za dárky. 

Veškeré fotografie jsou pouze ilustrační.