Dcera chytne angínu od syna a pak už ji máme všichni. Sotva se vyléčíme, přijede babička s rýmou. Kdo by tenhle scénář neznal? Zapřemýšleli jsme, jak využít nejen sílu přírody, aby se podobná situace už letos v zimě neopakovala.

Dezinfikujte místnost

Problém: Ať už máte malý byt nebo prostorný dům, ve společných prostorách se střetávají nemocní se zdravými. Zabránit přenosu se může zdát nezvladatelné, ale všichni chceme udělat maximum. A to třeba i v kanceláři.

Řešení: Skvělou variantou je dezinfekce místnosti. Využijte Puressentiel Čistící sprej. Aromaesenciální čistící sprej čistí vzduch a hubí roztoče, bakterie, viry.

Složení spreje je 100 % přírodního původu, které obsahuje 41 esenciálních olejů (EOBBD esenciální oleje – botanicky a biochemicky jasně vymezené esenciální oleje) a bioalkohol. Bonusem je velmi příjemná vůně, která se místností line.

Jak používat: Stačí 6 až 8 střiků do vzduchu do všech čtyř rohů místnosti, a to jednou denně.

 

Uklidněte nervy

Problém: Která máma by toho neměla v období nemocí nad hlavu? Valí se na ni požadavky na teplé čaje, zahřátí nožiček, další pohádku, a do toho musí myslet na pravidelné dávkování léků a vymýšlet strategii, jak malé neposedy, sotva se jim uleví, udržet v postýlce. Je to nápor na nervy. A psychicky strádající organismus je rovnítkem k oslabené imunitě a větší náchylnosti k nemocem.

Řešení: Využijte Puressentiel Relaxační sprej. Přináší uvolnění a odpočinek díky 100 % přírodnímu původu. Obsahuje 12 esenciálních olejů, které navodí větší klid v duši, přispějí k lepšímu spánku, eliminují stres a přináší uvolnění.

Jak používat: Stříkněte jednou denně do všech čtyř rohů místnosti (ideálně večer do ložnice). Můžete posprejovat i kapesník a položit ho na noční stolek.

 

Chraňte se

Problém: Přijela návštěva s rýmou („Ale už to odeznívá, neboj, pusu!“) , podáváte si ruku se sousedy k přání nového roku, objímáte až příliš mnoho kolegů na vánočním večírku…

Řešení: Používejte Puressentiel Antibakteriální gel k očištění rukou, kdykoliv nemáte k dispozici vodu a mýdlo. Vysoké procento alkoholu zajišťuje přípravku antibakteriální a antivirové působení. Likviduje 99,9 % virů a bakterií od prvních minut, nebojte se ho proto použít kdykoliv se dostanete do kontaktu s někým potenciálně nemocným. Díky tomu, že gel obsahuje esenciální oleje z citronu, levandule a tea-tree a extrakt z Aloe vera, chrání pokožku před vysušením a nemusíte tak mít obavy ze suchých dlaní.

Jak používat: Kapku gelu roztírejte v dlaních, mezi prsty a na hřbetech rukou zhruba minutu.

 

Nic nechytit

Problém: Někdy se těm místům nevyhneme. Zmáčknout tlačítko ve výtahu, sednou po kolegovi do firemního auta, držet se v tramvaji tyče, sdílíte počítač nebo kasu s dalšími kolegy.

Řešení: Zaútočte na inkriminovaná místa sprejem. Puressentiel Antibakteriální roztok ve spreji se 3 esenciálními oleji čistí povrchy, ať už jde o kliky, volant, telefon, klávesnice a počítačové myši, nebo třeba WC prkénko. Snadno se používá a funguje proti bakteriím i virům. Okamžitě místo vydezinfikuje, bez vody, mýdla, oplachování. Můžete ho dokonce použít také pro hygienu rukou.

Jak používat: Nejprve otestujte, jak na sprej předmět zareaguje. Nastříkejte a osušte.

 

Zabraňte rozvoji nemoci

Problém: Máte pocit, že na vás všechny něco leze. Možná jste nastydli při včerejší koulovačce. Začíná to lehkou rýmou u vás, občas se ozve i z dětského pokoje „hepčí“… Ach ne.

Řešení: Zbrzděte rozvoji onemocnění dýchacích cest jejich zklidněním. Zásobte se sprejem na bázi aromaterapie s obsahem 19 esenciálních olejů, který pomáhá zklidnit dýchací cesty při ucpaném nose a prvních náznacích nachlazení.

Jak používat: Puressentiel Sprej pro lepší dýchání 20 ml má tři možnosti použití.

Inhalace za sucha: 2 až 4 střiky na kapesník pro inhalaci.
Rozptýlení do prostoru: 4 až 7 střiků do okolí pro atmosférickou disperzi.
Uvolnění aromatických par do okolí: 5 střiků do mísy s horkou vodou (ne vroucí).

Soutěž

Jedním z nejoblíbenějších výrobků od Puressentiel je Čistící sprej. Kolik esenciálních olejů obsahuje?

  1. 21
  2. 41
  3. 101

Nápovědu hledejte v článku.

Máme pro vás jeden dárek – set přípravků Puressentiel.

Komentáře zveřejňujeme průběžně, e-mail se nikde nezobrazuje, slouží pouze k informování o případné výhře.

Hrajeme do 17. prosince.

Výhru zasíláme na vybranou pobočku Zásilkovny v rámci ČR.