Dva druhy rampouchů, mnoho důvodů k radosti! Tyhle zmrzky plné ovoce v bio kvalitě od HiPP jsme si zamilovali všichni z MAMAblogu, ať je nám čtyřicet, nebo čtyři.

rampouchy hippOriginální, a přitom tak jednoduchý nápad. HiPP vyslal do našich mrazáků ovocné pyré v bio kvalitě ke zmražení, bez přídavků cukrů, aromat, barviv či konzervačních látek. Pyré plné ovocné šťávy nemusíte shánět v mrazicím boxu (koupíte ho třeba na Rohlík.cz), skladuje se při pokojové teplotě a v suchu. Zmrazit ho dáte až vy doma (na minimálně pět hodin). Pak už jen odstříhnete horní část, vytlačíte z obalu, sníte. Nic složitého.rampouchy hipp

Pár hodin v mrazáku změní šťávy a pyré z ovoce na chutnou ovocnou dřeň, kterou si můžete vychutnat nejen v parných dnech. Porce jsou pěkně individuální, tak akorát velké, aby to ochladilo a zahnalo chuť na sladké, ale ještě to děti neodehnalo od plných talířků. My jsme si zamilovali obě dvě příchutě.

„Už žádnou jinou zmrzlinu“

V té „červené“ s jablky, hroznem, jahodami, banánem či černým rybízem se mísí sladkost s jemnou kyselostí – kdyby se děti musely rozhodnout, zvolí tyhle. Sedmiletá Stella od té doby nechce žádnou jinou zmrzlinu, desetiletý Alex, který jinak sladké moc nemusí, si dával rampouch každý den po škole.

Dospěláci z MAMAblogu roku spíš sáhnou po osvěžujících oranžových – jak řekla Daniela, „jsou jako koktejl někde na pláži.“ Souhlasíme s ní – z oranžové verze je krásně cítit mango. Kromě manga je uvnitř navíc broskev, banán či bílý hrozen.

Nebudeme vám lhát – ochutnat jsme dali i těm nejmenším. Batoleti zvyklému na HiPP příkrmy (doporučovány jsou ovšem od tří let). Když rampouch povolil, olizovalo se taky.

Značka HiPP i na takové maličkosti jako je bio rampouch ukázala, že když se něco dělá poctivě, použije se to nejkvalitnější ovoce, šťavnaté a plné chuti, není potřeba nic dalšího, a chutná to všem.

rampouchy hipp