Malá rodinná firma Ego Harmony se pyšní umístěním v TOP 10 v soutěžích „zelené“ krásy a tak jsem ji s chutí vyzkoušela. Jaké jsou moje zkušenosti s kosmetikou plnou bylinek?

Ego Harmony si zakládá na přírodních ingrediencích a z přípravků péče o pleť to hned poznáte. Vůně přírody se z nich intenzivně line, obzvlášť z denního krému. Já jsem z něj cítila třeba voňavé snítky rozmarýnu. Kosmetika mi na první přivonění připomněla kosmetiku Chateau Mcely – která je ovšem o řád dražší.

Kolik stojí Ego Harmony? Podle obalu bych čekala víc

Myslím, že řada malých českých kosmetických značek by potřebovala na obalech zapracovat, ale u Ego Harmony to rozhodně neplatí. Všechny přípravky Ego Harmony jsou líbivé na první pohled. Akvarelové prvky mě přitahují o to víc, že sama mám ráda botanický akvarel. Také písmo na obalech je decentní, elegantní, a krém tak rázem působí daleko dražším dojmem. Třeba z krém zaplatíte 480 Kč, což je skvělá cena.

Favorit od Ego Harmony: zkušenosti s denním krémem

Právě vyživující denní krém s arganem a opuncií mě od Ego Harmony zaujal nejvíc. Hned první použití mi říkala, že s ním budu mít dobré zkušenosti – je lehký, textura je příjemně vstřebatelná, vláčná, krémovitá, dovedu si ho představit na léto i na zimu, stejně jako pod make-up. Hned cítím zvláčňující efekt – a hedvábnou vrstvu, kterou jsem si dřív pochvalovala po krémech se silikony. Tenhle krém ale žádné silikony ani třeba parabeny neobsahuje. Mám citlivé tváře – vůbec mě nepálil, neštípal, nic. Působí velmi luxusně. Kamarádka, která ho u mě vyzkoušela, by ho raději používala spíše přes den, vůně bylinek ji přišla až příliš výrazná, ale já ho po chvilce ze svých tváří vždycky už cítit přestala. Velmi milé překvapení!

Přírodní oční krém s aplikátorem od Ego Harmony osvěží

Vymazlený je také oční krém – je spíše tekutější, takže ho vymačkávejte opravdu málo. Příjemně chladí a osvěžuje, takže ho doporučuji hlavně na ráno na zmírnění otoků a kruhů pod očima. Efektu napomáhá také zlatý aplikátor.

 

Třetí pozici v oblíbenosti u mě má odličovací pěna. Na běžný make-up zafungovala velmi dobře, čím větší vrstvu máte, tím víckrát pumpičku zmáčkněte a přípravku použijte. Obzvlášť mě potěšilo, jak zafungovala na řasenku a nepodráždila oči. Ať už jsem ji zkusila s teplou nebo studenou vodou – ráno na povzbuzení, pracovala na jedničku. Tyhle zkušenosti s Ego Harmony se s radostí předávají dál! Navíc když pěna stojí jen 300 Kč, dosáhne na tuhle zelenou pleťovou péči snad každý.

Zatímco po jiných peelinzích (scrubech) mám tváře víceméně suché a stažené, tak po peelingu Ego Harmony jsou tváře velmi vláčné. Působí jako kdyby na nich byla tenká vrstvička krému. I když jsou póry dobře uzavřené. Peeling mi ze všech přípravků přišel nejméně výrazně ovoněný, což vyhovovalo mojí kamarádce, která ho také s chutí vyzkoušela. Mě osobně u peelingu příliš nevyhovovala textura, která je až moc tekutá, a tak jsem ho přestěhovala do sprchy a začala ho používat (doporučuje se zhruba 1-2x týdně) při koupání. Lépe se s ním pracuje s teplou vodou, která napomůže odstranění zbytků přípravku z tváří. Doporučuji peelingem zatřepat před použitím, aby se vrstvy promíchaly.

Recenze nočního krému od Ego Harmony

Noční krém je opět bylinkami provoněný. Pokožce ho stačí velmi malé množství, vstřebávání je oproti dennímu krému o špetku pomalejší. Zkoušela jsem ho zapracovat i peelerem stejně jako růženinovým rollerem a s oběma si rozuměl.

Cítím, že tahle bylinková výživa od Ego Harmony mojí pleti udělala dobře, a o to víc se těším na výsledky při delším používání. První dojem z Ego Harmony je na jedničku.

Tleskám nejvíc:

Udržitelnému přístupu značky Ego Harmony

Líbivým obalům

Dennímu krému ARGAN & OPUNCIE a odličovací pěně

Skvělým cenám za kvalitní přírodní péči

Mikrobiologické i dermatologickému ověření

Že je bez parabenů, silikonů, SLS, ftalátů či minerálních olejů

Důrazu na certifikace

 

O Ego Harmony

Česká rodinná společnost vyrábějící kosmetiku, která vždy důsledně ctí pravidla stanovená samotnou přírodou. Slova rodinná a přírodní neznamenají, že „vaří“ v domácích podmínkách, ale pod dohledem profesionálů s těmi nejkvalitnějšími a nejúčinnějšími přírodními složkami z celého světa, které mají patřičné certifikáty. Česká kosmetika plná přírody je za skvělé ceny.