Více než 50 maminek otestovalo mléko HiPP Combiotik. Jak dětem chutnalo? Maminky hlásí, že náramně. Děti jsou spokojené, protože je nebolí bříško. Navíc si Pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP 2 BIO Combiotik® od ukončeného 6. měsíce zasloužila velký potlesk za rychlou a snadnou přípravu.

Co se testovalo:
Pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP 2 BIO Combiotik® od ukončeného 6. měsíce.
Mléko HiPP 2 bylo vytvořeno dle vzoru mateřského mléka. Má unikátní kombinaci látek a vysokou kvalitu. Jediné kojenecké mléko s kyselinou listovou v naštěpené formě, v jaké ji miminko dosud získávalo jen z mateřského mléka.

 

Naše zkušenosti s mlékem HiPP: žádná zácpa

„Náš chlapeček si mléčko HiPP Combiotik pochvaloval! Žádná negativní reakce, žádné bolení bříška! Paráda,“ napsala nám nadšeně Eva Š. (foto dole uprostřed). Přitakává maminka Michaela O. (foto dole vlevo). „Žádná zácpa ani bolest bříška,“ napsala nám do recenze s tím, že ji vyhovuje i to, jak se mléko lehce rozpouští a malé moc chutná. Pokud by měla napsat výhradu, směřovala by ji k balení, ve kterém se ji kvůli vlhkosti udělaly (rozpustitelné) hrudky. „Na mléko máme doma dózičku, takže já jsem si obsah přesypala z méně praktického pytlíku tam,“ poradila Jana H. s tím, že mléko podle ní syna dobře nasytilo. Vypije celou lahvičku a je tak spokojený. „Žádné negativní projevy jako zácpa, prdíky nebo průjem jsme vůbec nezaznamenali, takže jsme spokojeni a můžeme doporučit.“

Petra E. (foto dole vpravo) také vypíchla snadnou přípravu: mléko se skvěle rozmíchává, i přidané probiotické kmeny. Její dítě si mléko hned oblíbilo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„HiPP oceňuji pro složení, které napomáhá dobrému trávení“

„Jako matka, která nedokáže dostatečně kojit, jsem hledala kvalitní alternativu, která by poskytovala veškeré živiny, které potřebuje pro svůj zdravý růst. A tohle mléko naprosto splnilo očekávání,“ začala svůj e-mail Sabina T. (foto vlevo), která hledala umělé mléko pro svou desetiměsíční dceru Sáru. „Jedním z nejdůležitějších aspektů HIPP Combiotik je jeho složení. Obsahuje přírodní a organické složky, které jsou šetrné k citlivému trávení a přispívají k dobrému zdraví našeho dítěte. Mléko je obohaceno probiotiky, které podporují zdravou střevní mikroflóru a pomáhají při trávení. To je pro mě jako rodiče velmi důležité,“ zhodnotila dál s tím, že dalším důležitým faktorem je chutnost mléka.

„HIPP Combiotik má příjemnou chuť, která se blíží mateřskému mléku“

„Zpočátku jsme se obávali, že Sára nebude ochotná pít umělé mléko, ale naše obavy byly zbytečné. HIPP Combiotik má příjemnou chuť, která se blíží mateřskému mléku, a naše dcera jej přijala bez problémů. Mám pocit, že jsem se rozhodla pro správnou značku, která skutečně bere v úvahu potřeby a preference dítěte. Dalším plusem je také balení a příprava mléka. HIPP Combiotik je k dispozici v praktických obalech s měřící lžičkou, což usnadňuje správné dávkování. Je také snadno rozpustné, což znamená, že se nemusím trápit s dlouhou přípravou,“ napsala nám maminka.

A pokračovala v recenzi dál: „Vždy, když ji Sáře připravuji, se rychle rozpustí a není třeba dlouhého míchání. Celkově jsme s HIPP Combiotik velmi spokojeni a mohu ho s klidem doporučit ostatním rodičům. Je to vysoce kvalitní umělé mléko, které splňuje potřeby dítěte a zároveň je šetrné k jeho zdraví. Jsme rádi, že jsme objevili tuto značku a Sára ji velmi ráda pije.“

Maminky v recenzích chválí HiPP Combiotik pro kvalitu: „Lituji, že jsme ho nedávali dřív“

Jako kdyby ji slyšela Monika B. (foto dole) a vedla někde nad kočárky přátelský rozhovor o tom, jak i ona testovala kojenecké mléko HiPP Combiotik: „Poté, co u nás už kojení nebylo možné, jsem chtěla malému dát to nejlepší. Pro mléko HiPP BIO Combiotik jsem se rozhodla hlavně díky složení, které obsahuje naštěpenou kyselinu listovou. Vzhledem k tomu, že od narození používáme kosmetiku HiPP, spoléhala jsem na to, že i mléko bude v té nejvyšší kvalitě. A opravdu mě tato značka nezklamala. Malý je spokojený, bříško přestalo bolet a problémy se stolicí jsou konečně minulostí. Lituji jen toho, že jsem nezačala dřív.“

Vysoká kvalita, snadná příprava

I v rodině Denisy T. (foto dole) je značka HiPP stálicí a tak rozhodnutí, čím dokrmovat, když mateřské mléko nestačilo, padlo jednoznačně na HiPP. „Získal si nás svou kvalitou a chutí. Mléko obsahuje všechny potřebné vitaminy, skvěle chutná, vyznačuje se vysokou kvalitou a jeho příprava je velmi jednoduchá. Velikou výhodou je dostupnost mléka v různých variantách a přijatelná cena. Kdo váhá, tak HiPP je skvělá volba.“

Také v rodině MUDr. Jany F. (foto dole) jsou se značkou HiPP velmi spokojení a i pokračovací mléko pro syna Filípka byla sázka na jistotu. „S mlékem jsme začaly na den přesně v půl roce. Nelince hned zachutnalo, méně ublinkává, za celou dobu neměla bolení bříška a je stále spokojené miminko! Určitě v něm budu i nadále pokračovat,“ shrnula své zkušenosti s testováním mléka HiPP Combiotik pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Kojení je nejvhodnější způsob výživy kojenců. Mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší – obsahuje vše, co Vaše dítě potřebuje ke zdravému vývoji. Poskytuje ochranu před různými nemocemi a další výhody pro Vás i Vaše dítě. Poraďte se s lékařem, porodní asistentkou či laktační poradkyní, pokud se rozhodnete přestat kojit, dokrmovat kojeneckým mlékem, nebo jakou výživu zvolit pro Vaše dítě. Změnit toto rozhodnutí může být nevratné – používání náhradní kojenecké výživy může snížit Vaši schopnost kojit. V této souvislosti zvažte také sociální a finanční dopad Vašeho rozhodnutí. Pro zdraví dítěte kojeneckou výživu vždy používejte, a uchovávejte dle návodu na obalu výrobku. Pokud zahájíte přikrmování pro doplnění mléčné stravy, přizpůsobte příkrmy individuálním potřebám dítěte. Informace na následujících stránkách poskytují přehled o výživě kojenců a výrobcích HiPP.