Vyzkoušela jsem spolu se svými dětmi celou novou řadu HiPP Babysanft a zatleskala. Zachovala si to nejlepší, co uměla – vyživovat a pečovat, přidali se navíc nové benefity. Péče o citlivou pokožku je teď navíc klimaticky pozitivní.

Jak se liší nová kosmetika od HiPP Babysanft od té původy řady? Kdo si ji oblíbí? Jaké s ní máme zkušenosti?

Neuvěřitelná hebkost. Zkušenosti s novým Tělovým mlékem pro suchou pokožku

Tělové mléko pro suchou pokožku – opět  s dokonalým bio mandlovým olejem – jsem si naordinovala na tváře já, když se ochladilo. S podzimem jsou moje tváře značně suché a běžné krémy nejsou dostačující. Potřebují takovou vydatnou péči, která chladem a větrem ošlehané tváře neštípe, zároveň je ale lehká natolik, aby nepohltila celý make-up. A právě s tímto výrobkem jsem ji našla. Miluju balení s pumpičkou, večer, když lovím svého malého dvouletého zbojníka, je každá vteřina k dobru k nezaplacení. Můj aktuálně nejoblíbenější výrobek od HiPP.

Dámská rada: Zkuste ho používat po holení, vůbec neštípe.

Nový sprchový gel HiPP Babysanft vyzkoušený – šetrný, gelový

Gel má – zkrátka gelovitou texturu. Díky pumpičce se snadno aplikuje, připadá mi dobře usazená a vyvážená. S některými výrobky dcerka bojuje, když je zmáčkne, převáží se. HiPP Babysanft ale myslel i na takové detaily. Pokožka po něm zůstává krásně jemná, bublinky, které s vodou utváří, mu moc sluší – jsou decentní, jemně voňavé, na pomezí přírodní a lékárenské péče.

Obal deklaruje, že neštípe v očích. Přiznávám s úsměvem, dětem jsem ho do oči dát nezkusila, ale když jsme večer umývali tvářičky, rozhodně nepřišel žádný pláč.

 

Nová kachna na mytí od HiPP – jak se změnila?

Troufám si říct, že je to už legendární výrobek. Pěna na mytí v podobě kachny s přírodním výtažkem z bio mandlí je pořád stejně přitažlivá v podobě obalu, tak i vnitřku.

Zatímco dříve v pěně byli drobné bublinky, jako když perlí šumivé víno, v současné podobě je pěna jako delikátní mousse od vyhlášeného cukráře. Ruce samozřejmě zůstávají vláčné.

Dovolím si jednu velmi osobní vsuvku. Naše chůva naučila synka takovou hru. Aby si s chutí po hře na pískovišti došel umýt ruce, používá kachničku a pak teprve smí běžet do mé pracovny s tím, že musí mamince ukázat, jak má ručky čisté a voňavé. Zeptám se ho: A kachničku si použil? A on udělá jen svoje žvatlavé: Gagaga. A běží se nasvačit. A dcera, ta ji miluje taky!

 

Vyzkoušeno! 2v1 sprchový gel a šampon Babysanft

Moje děti milují obal ve tvaru lachtánka. A vsadím se, že si ho zamilují i vaše děti. Na vlásky našeho dvouletého chlapečka sedí, miluju, když mu druhý den vískám ve vlasech a cítím, jak mi skrz prsty prostupuje ta jemná vůně, která k HiPPu patří a nezměnila se. Dcerka, která má vlasy už do půl pasu, přece jen potřebuje už jiný typ šamponu. Tenhle přípravek volím na cesty pro jeho multifunkčnost!

Dětská koupel HiPP Babysanft otestována ve vaně

Zdá se mi, že oproti předchozí verzi je co do vůně jemnější. Pořád tvoří příjemně křehké bublinky, které budou vyhovovat i malým miminkům. Ostatně v nejedné porodnici používají právě Dětskou koupel HiPP Babysanft pro vůbec první koupel miminka. Neštípe v očích a je šetrná k celé dětské citlivé pokožce.

Pleťové mléko HiPP Babysanft je jemné a líbivé

Je to všeříkající – jemné a líbivé, to mě napadá pořád dokola, když si čichám k nakrémované dětské pokožce a hledám další slova, jak jej popsat. Tak tedy dobře. Voní právě tak, abyste ho na začátku pořád chtěli očichávat, ale zároveň se jeho vůně brzy stáhla do pozadí. Oceňuji skvělou vstřebatelnost i to, že absolutně nezanechává mastnou stopu, byť tělo působí promazaně. Miluju ho i na sebe. Cítím, jak je tělo vyživené, že pokožka dostala přesně to, po čem prahla od té doby, kdy byl vynalezen první krém.

 

Vlevo nový obal krému ve tvaru želvičky, vpravo původní obal krému HiPP Sensitiv.

Vyzkoušeno – jak se změnil pleťový olej HiPP Babysanft

U pleťového oleje vidím asi největší proměnu. Působí odlehčeně, nevoní tolik intenzivně, ale pořád dokonale promazává i tu nejcitlivější dětskou pokožku. Děti milují, když jim s olejem od HiPP „myškuju“ – jemně masíruju po zádíčkách, až přejdu do lechtivého Vařila myšička kašičku. Je ideální na citlivou pokožku, která si žádá extra péči, sluší mu to i s vlhkou, ne zcela vysušenou pokožkou hned po koupání, tak se lépe vstřebá.

 

Nový pleťový krém HiPP Babysanft – naše recenze

Působí velmi šetrně, tak, že i křehké tváře budou zvláčněné. Jemnější parfemace (bez alergizujících vůní, jako další přípravky HiPP Babysanft) je na obličej vhodná, některým dětem příliš intenzivní krémy vadí. Zamilujete si jeho snadnou vstřebatelnost. S tímhle krémem plánuji strávit celou zimu. Vsadím se, že s ním tváře nikdy nebudou suché.

Balzám na rty – vyzkoušeno

I pro ty nejcitlivější dětské pusinky se hodí šetrný bio Balzám na rty HiPP Babysanft. Ty zvířecí motivy jsou tak líbivé! Museli jsme jít okamžitě shánět druhou, protože zkrátka dvě děti a jeden balzám nejdou dohromady. Bohužel musím přiznat, že synovi moc dlouho nevydržel Při svém oblíbeném mazání si totiž vždycky vydatně ukousnul. Nestrachovala jsem se, věřím, že HiPP i do svých kosmetických výrobků dává jen to nejšetrnější.

 

Výhody celé nové řady kosmetiky HiPP Babysanft

  • Obzvlášť šetrná, udržuje přirozené pH pokožky
  • Je vhodná i pro citlivou pokožku
  • Neobsahuje žádné minerální, esenciální oleje ani alergizující vůně
  • Netestována na zvířatech
  • Vegan (kromě Balzámu na rty a Krému na zadeček)
  • Klimaticky pozitivní (více na hipp.cz/klimapositiv) – HiPP díky podpoře projektů na ochranu klimatu přírodě vrací víc, než si z ní bere
  • biologicky odbouratelné složení bez mikroplastů
  • Recyklovatelné obaly
  • Vyrobené ve Švýcarsku (Balzám na rty je vyroben v Německu)