Když jsme s týmem žen z MAMAvolby vybíraly volbu poroty, tedy výrobky pro rodiče a děti, které si zaslouží objevit a vyzdvihnout, dostal se k nám i Tělový balzám a Olejové sérum od značky Onclé.

Hned po prvních zkušenostech, které samozřejmě nepřináší žádné výsledky, ale jen při nich hodnotíte texturu a vůni, jsme byly všechny (přiznejme si, že jsme ženy) nadšené. A s blížící se plavkovou sezonou jsme se málem popraly, o to, kdo si přípravky vezme k dlouhodobějšímu testování.

Vyhrála Daniela, kterou čekal ještě jeden stylový wellness víkend, kde chtěla zazářit. A tak vám dobrovolně ukazuje svoje tělo, na kterém se snažila hezky zapracovat. „Tahle kúra s Onclé pro mě byla motivací, abych si občas dala k večeři raději salát než chleba, pila víc vody a dopřála si denně chvilku cvičení. A vážně mám pocit, že za ty tři týdny vidím hezké výsledky.“ I my ostatní jí tleskáme.

 

V kalhotkách před, v plavkách poté už na wellnesu.  

Co a jak používat proti celulitidě před létem

Do dámské řady patří ještě Olejový peeling. Ten díky složce ze semen šípků jemně odstraňuje odumřelé svrchní buňky.

Všechny přípravky jsou od krásné české značky Onclé, které se moc a moc povedly obaly, vypadají moderně, stylově a hlavně jsou praktické.

Vyberte si sami, jestli vyzkoušíte jen jeden přípravek, nebo nakombinujete všechny tři pro znásobení efektu. Peeling, potom sérum a na závěr ještě tělový balzám. Nebo si dáte sérum ráno a balzám večer po sprše?

 

Všechny přípravky se pyšní klinicky ověřenými účinky kmenových buněk. Cíleně působící kosmetická péče, ať už na tělo nebo obličej, regeneruje a remodeluje. Celulitida, zcelené jizvy, vrásky, strie, to všechno vám napomáhá řešit díky jedinečnému složení s extraktem z rostlinných kmenových buněk AKOSKY APIUM, díky 3D kyselině hyaluronové a také s komplexem vzácných aktivních olejů. Těší se na vaše tělo olej bio šípkový, squalan, bavlníkový, broskový, meruňkový, mandlový a olej z ořechů Inca Inchi.

Jsou ideální nejen pro těhotné i ženy po porodu, které chtějí pomoci s formováním těla.

 

Naše zkušenosti s Onclé proti striím a celulitidě

Nebude krém moc mastný? A moc navoněný? Všechny tyhle otázky se rozpustily při první použití. Lehounce béžovo-narůžovělý krém se slušivým názvem Luxusní tělový balzám má velmi jemnou texturu, vmasírování do nožek nebo bříška po porodu si užijete. Voní velmi jemně, tak, že to bude sedět i těhotné ženě, která je citlivá na kdejaké pachy, ale chce své tělo udržovat preventivně v kondici.

Olejové sérum pro hloubkovou obnovu, které se aplikuje za pomoci stříkání, je na tom podobně – jemná vůně, příjemné roztírání. A hlavně – ani jeden přípravek proti celulitidě a striím nezanechává pokožku mastnou. Jen z ní cítíte, že je „napitá“ – tedy zhydratovaná a vláčná. Baví nás – a ty výsledky ještě víc.

Celou luxusní péči proti celulitidě si můžete pořídit v sadě za výhodnou cenu přímo na stránkách Onclé.