Několik influencerek s chutí otestovalo Jemný balzám s konopím Hemptouch od Gravitas. Jak jsou spokojené? Kdy ho doporučují využít u vašich dětí? Tady jsou jejich zkušenosti.

Jednou z vybraných testerek je influencerka @veronika_fosenbauerova. Ta si velmi pochvalovala, jak je krém dobrý na masáž i jako ochrana kůže pod plenkou, protože skvěle chrání kůžičku miminka nebo dětí. „Pomáhá hodně i na suchou kůži a šupinatá místa. Tělíčko je vláčné, jemné… musím říct, že změna je opravdu vidět, po pár dnech. Nelča má místy hodně suchou kůži a po tomto krému je jemná a hydratovaná,“ pochvalovala si.

Hlavní složky krému

  • Konopný olej – pokožku obnovuje, zjemňuje a napomáhá její regeneraci
  • Bambucké máslo – zklidňuje a chrání pokožku před vnějšími vlivy a dehydratací
  • Extrakt z rakytníku – obnovuje poškozenou pokožku a posiluje její hydrolipidickou vrstvu

Jemný dětský balzám od Hemptouch je k dostání na Gravitas.cz za 550 Kč.

Jaké jsou další zkušenosti? Recenze přímo od maminek

Další z testujících byla @janina_tvori_skvosty. „Tondovi se zrovna před pár dny začali dělat malé flíčky, nejspíše atopického ekzému, které jsme možná i díky každodenní péči tohoto balzámku úspěšně zlikvidovali,“ potěšeně sdělovala. „Ráda bych ho doporučila všem maminkám, já jsem spokojená, dá se hezky vmasírovat do pokožky a nevím proč, ale přijde mi, že jemně voní po oříškách,“ svěřila se se svými zkušenostmi a dodala, že krém je vhodný i pro ta nejmenší miminka. Souhlasíme a děkujeme!

Od influencerky působící jako @dětem_zdravě jsme slyšely tohle: „Tak tohle mě dostalo. Já jsem totiž věrná své kosmetice, kterou používám léta jak pro sebe, tak pro děti. Ale tento balzám i další výrobky bych pořídila znovu. Konopný olej, bambucké máslo a extrakt z rakytníku nechají dětskou pokožku jemnou a výživenou. A používat může i maminka.“ Myslíme, že i Beáta z Gravitas bude mít z téhle recenze radost!

@nataly_djm si pochvalovala složení a dodala, že mastnější film, který na pokožce krém zanechává, některým dětem nemusí být nejpříjemnější.

Influncerka @mamca_natalky si pochvalovala, jak je produkt multifunkční a hodí se pro děti i dospělé. „Složení je na přírodní bázi a jak jsem už psala je opravdu multifunkční, což je vážně výhoda. Výhodou je že tento balzám je vhodný i pro malá miminka… ač je Natálka hodně citlivá, respektive její pokožka, tak po nanesení neměla žádné problémy v podobě vyrážky atd., takže za nás spokojenost. Vůně je též velice příjemná a opravdu jsou cítit jen sama přírodní aroma.“ Vůni balzámu si každý milovník přírodní kosmetiky hned zamiluje.