Malá pomůcka pro velkou parádu, tak by se dali shrnout naše zkušenosti s Reclar Ion Mist. Na každodenní péči o pleť je ideální, ale našli jsme další dvě možnosti, jak ho používat.

Zkušenosti s galvanickým peelerem Reclar už jsme pro vás sepsali, ale jaký je další produkt od moderní stylové značky Reclar? Skrývá se pod názverm Ion Mist a na výběr je v modrém a černém provedení.

Jde vlastně o přístroj, který je natolik malý, že ho můžete mít pořád u sebe v kabelce. Vypadá stylově.

Naplníte ho tekutinou, kterou si stříkáte na pleť. Ta se rozprašuje extrémně jemně. Používám často obličejové mlhy, ale žádná z nich není tak jemně rozprašovaná. Na pleti vůbec nezůstávají žádné kapičky. Můžete ho plnit jakýmkoliv oblíbenou tekutinou – samozřejmě tou kosmetickou.

Máte naplněno? Skvěle. Můžete ho použít na hydrataci, na osvěžení pleti i na fixaci make-upu (to byl můj obvyklý způsob použití). Skvělý je po odlíčení pod noční krém (také jsou ráda toto dělala).

Jak funguje Reclar Ion Mist. Moje zkušenosti

Reclar Ion Mist funguje na principu ionziace, díky čemuž pomáhá pleti lépe absorbovat použitou tekutinu a hlavně výživné látky z ní. Bílé UV světlo uvnitř sterilizuje tekutinu, která se tak na pleť dostává naprosto čistá. Anionty zase bojují s bakteriemi a zbraňují jejich množení.

Netradiční způsob využití: při nemoci

Když jsem tohle přečetla a byla zrovna nemocná, začala jsem Reclar Ion Mist hned používat. Znáte to, obličej máte celý suchý, rozbolavělý, nos zarudlý, pod nosem bolí, rty rozpraskané a vy nevíte, čím dalším se namazat. A pořád dokola. Bolí navíc každý dotek na takové podrážděné pokožce, nechce se vám ji ani umývat, ani namazat, přitom oboje by se mělo dělat.

Zkusila jsem se proto stříkat mlhou Reclar Ion Mist, která – wau wau wau – zafungovala na výbornou.

Vyzkoušela jsem náplň Reclar Camelia, která tváře příjemně zklidnila a zvláčnila. Vůbec nejsou podrážděné. Navíc mám „jedním tahem“ zvláčněný celý obličej.

Reclar místo cigarety???

Moje kamarádka Bára znala Ion Mist dřív než já a používá ho hodně netradičně. Tady jsou její zkušenosti a recenze: „Byla jsem kuřačka. Nechyběl mi ani tak nikotin, jako ty malé pauzy v pracovní době, které jsem chtěla s kolegy dál mít. Všimla jsem si, že většina kolegyň přešla na IQOS a tak jsem vymýšlela něco pdoobného, zdravého, a taky tak stylového, až jsem dostala doporučení na ION Mist. A tak chodím s kolegyňkama „na kafe a pár drbů ven“ dál, jen si dopřávám něco zdravého. Místo popotahování si přestříkávám obličej mlhou. I teď v zimě, to mi sedí obzvlášť, protože mám tváře suché od teplého vzduchu v místnostech. Na tváři vůbec nejsou z mlhy kapky, takže mi ani nenamrznou. To jsem to vymyslela, že?“

Reclar Ion Mist koupíte za 1799 Kč zde!