Vážně, bez ironie, možná by v jejich hesle mělo být spíše: “A život je snadnější,” místo „krásnější“. Protože, maminky, ruku na srdce, kde jinde seženete na jednom místě vše, co potřebujete k péči o tělo, domácnost i své nejmenší? A aby to nebylo daleko? má pobočky rozeseté po celé republice a vsází na přírodu i appku.

Šetrnější k přírodě: plnicí stanice v drogerii i kosmetika bez mikroplastů

Spokojenější budete nejen se zbožím, ale i s přístupem k zákazníkům, zaměstnancům, či životnímu prostředí. Jenže  u ROSSMANNa to není jen klišé, které by se vepsalo na dveře, ale realita. Snaží se hrát fér ve všech směrech, proto třeba zavedli drogerii bez obalu nebo své výrobky ověnčili pečetí „Bez mikroplastů“.

Pečetí “Bez mikroplastů” se označuje kosmetika prostá mikroplastů, které životnímu prostředí zrovna neprospívají. Do této kategorie (s pečetí samozřejmě) spadá například řada výrobků privátní značky Alterra. Součástí cesty k lepšímu životnímu prostředí a čistější přírodě je i projekt Drogerie bez obalu. Želva. Kdykoli můžete do vybraných prodejen přijít a doplnit si oblíbený prací gel či šampon a nenakupovat (a pak i nevyhazovat) další zbytečný plastový obal.

Další výhody  u ROSSMANNa: slevový kupon, dárky k narozeninám

Každá máma ví, jaký je to frmol, starat se o malé dítě, proto je obrovskou výhodou, že nemusíte v obchodě přemítat, jakou akci využijete, zkoumat složení produktů, hledat výhody… a pak ještě rychleji nakoupit, protože musíte tryskem domů, jelikož mrňous potřebuje šlofíka. Natož ještě kontrolovat složení produktů (ale v tom ROSSMANNovi věříme, německá kvalita se vždycky cení). Výhodou mobilní aplikace ROSSMANN CLUB je váš klid. V pohodlí domova, třeba při kojení, si můžete stáhnout aplikaci, zaregistrovat se, rozkoukat se a pak už si jen v klidu užívat slev i výhod, a to nejen pro sebe, ale i pro své malé. Právě pro speciální potřeby nejmenších vznikl věrnostní program Rossmánek. Ten je součástí aplikace ROSSMANN CLUB, kterou si můžete zadarmo stáhnout ZDE. Duha.

Součástí aplikace je nejen slevový kupon do ROSSMANNa na 20 % – uvítací kupon, který získáte po registraci a jenž se vám automaticky nahraje na vaši věrnostní kartu v mobilu. Součástí členství jsou i další výhody, například sleva za věrnost. Za svoje nákupy jednoduše sbíráte body (1 bod získáte za 100 Kč nákupu): za 15 bodů vás čeká 15% sleva z nákupu. Jednorožec. V ROSSMANNovi na vás myslí ve váš úžasný den a mají pro vás dárek. V měsíci, kdy slavíte narozeniny, můžete totiž využít kupon s 10% slevou. A další sleva je pak v měsíci narozenin vašeho děťátka. Navíc je pro členy ROSSMANN CLUBu a Rossmánek každý měsíc připravena exkluzivní sleva měsíce na vybranou řadu produktů.

Samozřejmě myslí i na nejmenší členy domácnosti. Věrnostní program Rossmánek vám umožňuje nakoupit dětskou výživu, plenky i další hygienické potřeby pro děti za výhodnější cenu. Rossmánek je součástí mobilní aplikace ROSSMANN CLUB, tak se nemusíte bát, že vám něco uteče, nebo že si budete muset stahovat další aplikaci. Stačí si jen do aplikace zaregistrovat i své děťátko a můžete využívat slevy jak pro členy ROSSMANN CLUBu, tak i pro členy Rossmánka. Skvělým bonusem v této appce jsou články o těhotenství či mateřství – to proto, aby váš život nebyl jen o výhodných nákupech, ale byla jste opravdu spokojenější.

Pojďme si zahrát hru: najděte v článku tři slova, která tam nemají co dělat. Napište je pak do komentáře na t0to stránce. A protože hra bez výherce by nebyla tou správnou hrou, tak pro jednoho z vás máme tajemný dárek, který se vám zaručeně bude líbit.

Hrajeme do 20. června 23:59!  Bude vylosován jeden náhodný komentář.