Jak si s dětmi užít prázdniny? Pokud dáváte přednost kreativním výletům, máte možnost si při nevšedních zážitcích s celou rodinou ušetřit. Prozradíme víc.

Ta nejzákladnější rada hned na začátek: Zaregistrujte se do věrnostního klubu Pompo. Pompo už dávno není jen hračkářstvím, je světem pro těhotné maminky, výbavičky pro miminko, a nově i dětské radosti. Co vám členství v Pompo klubu přinese?

Kromě slev na nákup hraček, dárkového voucheru k narozeninám dítěte a řady dalších výhodných akcí, na jaké jste zřejmě z podobných klubů již zvyklí, nabízí věrnostní klub Pompo ještě něco navíc. Spojil své síly s nejrůznějšími zábavními parky a dětskými areály napříč republikou, a vy se do nich tak můžete podívat za výhodnější ceny, nebo v některých případech dokonce zcela zdarma! Zábava zaručena!

Sleva do Aqualandu i Centra Babylon

Snad každé dítě i kdejaký dospělý zbožňují bazény a aquaparky. Vy budete mít možnost navštívit dva z nich – Aqualand Moravia a Centrum Babylon. V prvním zmíněném na vás čekají bezmála dva kilometry tobogánů a všelijakých adrenalinových skluzavek. Těšit se můžete na divokou řeku, jízdu peřejemi, tobogán s hvězdným nebem nebo strmý pád.

V libereckém Babylonu kromě vodních radovánek můžete navštívit i lunapark, virtuální realitu nebo laser game. Na své si tak přijdou děti i rodiče.

V Liberci ještě chvíli zůstaneme. Právě zde se totiž můžete s klubem Pompo vydat až do pravěku. Další výlet vás totiž zavede do místního Dinoparku, plného mnoha obrovských a pohyblivých figurín těch nejzajímavějších ještěrů z dávných dob. Kromě toho můžete také zavítat do 3D kina nebo si na paleontologickém hřišti vykopat vlastní zkamenělinu. A to určitě stojí za to!

Kdo má rád klouzačky, ale nechce se mu do bazénu, určitě ocení návštěvu rodinného zábavního parku Toboga. Můžete se do něj vydat v Praze, Brně, Hradci Králové nebo Zlíně. A co vás čeká? Obrovská hala plná skluzavek, trampolín, prolézaček a dalších atrakcí, na kterých můžete řádit doslova celý den. Toboga je také oblíbeným místem pro narozeninové oslavy nebo společné výlety s kamarády.

Další výlet nás zavede do země zázraků, totiž parku pro celou rodinu, který nese jméno Mirakulum. To se nachází v Milovicích a otevírá své brány pro všechny malé dobrodruhy a jejich doprovod. Na deseti hektarech je pro vás připraveno lesní hřiště, trampolíny, houpačky, obrovské lanové centrum, nebo také podzemní chodby, zookoutek se živými zvířátky a mnoho dalšího.

To však není zdaleka všechno, co věrnostní klub Pompo nabízí. Výhodné slevové kupony a další výhody pro vás domluvil například s nakladatelstvím Grada nebo výrobci výživových doplňků NaturaMed a Terezia. Jediné, co nyní musíte udělat, je navštívit stránky věrnostního klubu https://pompo.cz/vernostni-klub/ a zaregistrovat se. Zde se také dovíte konkrétní podmínky, jak využít jednotlivé slevy a další odměny, které jsou pro členy klubu připraveny.