Co děláte pro zelenější planetu? Počítá se každá maličkost, ale jen ta jedna si zaslouží od HiPPu ocenění „Zelený MAMApočin roku“. A taky obří balík dárků.

Pro jednoho influencera máme velký piknikový koš, aby si mohl s celou rodinou užít báječný život. A ten naplníme samozřejmě řadou dobrot – a to v takové míře, aby si mohl pikniky užívat klidně celé léto. Navíc celý balíček uzpůsobíme věku dítěte.

Stačí nám jen napsat, co děláte pro zelenější planetu (oslovíme vás e-mailem). My společně s HiPPem vybereme ty nejlepší.

Máme dárky i pro další influencerky

A to není všechno. Oceníme i další tři influencerky dárky od HiPP a balíčkem eko dárků – pítkem pro ptáčky a motýly, které si můžete umístit na zahradu, hmyzím hotelem a semínky, z nichž si zasadíte vlastní louku.

Tady jsou naše tipy, jak to děláme my!

Jak se přihlásit? Označte nás klidně pod postem, kdy jste už psali, co zeleného jste udělali, nebo něco udělejte právě teď. A dejte nám vědět – označením přes stories, pod postem. Čas máte do konce MAMAblogu roku.. Poté zástupci HiPP vyberou toho, koho ocení, a ještě ho zpropagují na svých sociálních sítích.