MAMAblogerky, užijte si soutěž ve speciální kategorii Zážitky se Slevomatem, která má ambici stát se zdrojem inspirace pro všechny maminky, které neví, kam s dětmi vyrazit!

Je určená všem MAMAblogerkám, které si užívají každé volné chvíle se svými dětmi. Jak se jí můžete zúčastnit?

Stačí zveřejnit na Instagramu novou fotografii (nestačí přidat hashtag do stávající) a označit ji hashtagem #zazitkyseslevomatem. Musíte dát lajk i https://www.instagram.com/slevomat/.

Ať už to bude zážitek z výletu, záběr z dovolené, tip na zajímavé místo (třeba jen cestou do školky), nebo snímek z víkendové poutě u babičky, každý zážitek se počítá! Ať je inspirací maminkám, které váhají, kam se svými dětmi vyrazit.

Porota složená ze zástupců Slevomat.cz a MAMAblog roku vybere jednu MAMAblogerku, která vyhraje voucher na pobyt na Slevomatu v hodnotě 5000 Kč dle vlastního výběru.

Špetka formalit:

Fotografie může sdílet každá MAMAblogerka přihlášená do soutěže MAMAblog roku 2018. Fotografie sdílejte na Instagramu od 1. do 30. září 2018. Do soutěže můžete poslat neomezené množství fotek. Podmínkou je označení příslušným hashtagem #zazitkyseslevomatem (a nejlépe i   #mamablogroku) a dát lajk instagramové stránce Slevomatu. Voucher platí výhradně na pobyt na Slevomat.cz.

 

Porota bude hodnotit nejen kreativitu fotografie, ale i popisku. Rozhodující NENÍ počet lajků ani komentářů. Vítězce předají voucher zástupci Slevomat na závěrečném eventu.