100 zážitků s Vanishem

Speciální rubrika pro blogerky

Na aktualizaci webových stránek pracujeme, verze zde je pro ročník 2017.

100 ZÁŽITKŮ S VANISHEM!

MAMAblogerky vědí, že 100 skvrn je 100 zážitků!

Jaké jsou naše nejmilejší zážitky? Často to jsou ty nejobyčejnější: jahodová zmrzlina, klouzačky v parku, kde se děti vyřádí, nově objevená kavárna, setkání s dávnou kamarádkou, skákání s dětmi v kaluži bez přemýšlení o tom, že na sobě máme zrovna nové baleríny...

Někdy mohou mít tyto zážitky trošku "špinavý punc" - přece jen bahno na džínách, čokoládová poleva na tričku... Ale berme skvrny s nadhledem! Vždyť za každou z nich stojí jeden malý příběh. O všechny se můžete podělit díky nové soutěžní kategorii "100 zážitků s Vanishem", kterou Vanish vymyslel speciálně pro maminky-blogerky.

JAK SE ZAPOJIT?

Zapojit se můžete snadno: stačí dát jakoukoliv fotku na Instagram spolu s hashtagem #100zazitku, a to do 6. června. Nestačí doplnit hashtag do staré fotky. Profil navíc musí být veřejný, abychom se k fotografiím dopracovali.

Vůbec nemusí jít jen o fotky vašich malých špindírů, ale o snímky všech krásných zážitků, které provázejí život, dětství a mateřství... Odborná porota pak vybere vítěznou MAMAblogerku. Nevyhraje zážitek, který získá nejvíc "srdíček", ale ten, který porotu chytne za srdce.

A CO MŮŽETE VYHRÁT?

Vítězka získá letní propagaci na Facebooku a Instagramu v hodnotě 100 000 Kč a outdoorový fotoaparát. Další přístroj pak dostane pro své čtenářky, aby se mezi nimi pravidelně střídal. Také fanynky blogu tak budou moci zaznamenat svá malá dobrodružství s dětmi. Ta pak rozzáří Instagram stejně jako to nejčistší tričko.

Tak co, nasbíráme společně 100 zážitků?

Kompletní pravidla najdete ZDE!