Malí chlapečkové i větší holčičky se vrhli na testování nových příchutí kapsiček HiPP, které jsou k dostání exkluzivně na Rohlík.cz. A spolu s nimi ochutnávaly i maminky. Příchutě jsou totiž vyladěné tak, že chutnají i dospělákům, kteří mohou posvačit na hřišti, v práci i před hodinou ve fitku. Větší děti zase mohou příkrmy vzít klidně do školy na svačinu – dávka ovoce a zeleniny je důležitá!

nové příchutě kapsiček hipp zaujmou - jsou třeba s okurkou, mangem, s přídavkem železa...

Na testování s MAMAblogem roku se vrhlo na deset rodin. Každý dostal šest nových příchutí pro dítě i šest pro rodiče. Více o příchutích najdete zde (bude odkaz). Rozjeli se s kapsičkami na výlety a dovolené a pak jsme je-vás poprosili o vaše názory.

A těšili se, jak vám chutnalo.

Nejvíc protichůdných reakcí vzbudila kapsička s okurkou – zatímco někdo se nad ní rozplýval, jak byla osvěžující, chutnala skvěle vychlazená, další by si ji nevybral. Proto musíte určitě ochutnat sami.

„Nejvíce nás překvapila chuť s okurkou, musím říct i za sebe, že to bylo vážně mňam a už máme dokoupené zásoby na další výlety,“ napsala nám Veronika (27 let), která testovala i se syny – Kryštofem (1 rok) a Maxem (3,5 roku). „Kapsičky od HiPP nikdy nezklamou. Mám v nich důvěru, co se týče kvality, a jistotu, že kluci si je dají rádi kdykoliv je vytáhnu z kočárku.“

Tereza z Prahy 8 byla zvědavá, jak u syna Lukáše, kterému jsou tři roky, zaboduje kapsička se sladkými brambory. Moc mu chutnala, a nejvíc pak ta s mangem. Za maminku Terezu pak boduje kapsička s malinami. Ta pro vás byla velmi příjemně nasládlá, ale nikoliv přeslazená.

Netradiční spojení chutí

Ochutnávala poctivě i Lenka (35 let): „Pro mě byla oblíbená příchuť jablko, hruška, švestka a jednozrnka.“ Dodala, že její dcera Nelinka (2 roky), která v poslední době kapsičky už moc nechtěla, těmi od HiPPu nepohrdla a měly u ní naopak velký úspěch. Nejvíce ji zaujala příchuť jablko, mrkev, sladký brambor a mango.nové příchutě kapsiček hipp zaujmou - jsou třeba s okurkou, mangem, s přídavkem železa...

Sluší se říct, že i pro maminku Michelle byla příchuť s jednozrnkou nejoblíbenější. Stejně tak pro Barboru. Že by jasný favorit maminek?

Moc nás potěšila reakce Libuše (41 let), která testovala i s roční Medou: „Taštičky HiPP mají podle mě nejvíce originální kombinace jednotlivých příchutí a chutnaly nám všechny. Meda byla tedy natěšená na každou svačinku a doslova zářila štěstím, když jsem vytáhla kapsičku HiPP. Protože je Meda velký jedlík, oceňuje dostatečnou velikost balení, která ji nasytí. Jako maminka jsem nadšená ze složení 100% BIO ovoce a zeleniny bez přidaných cukrů a jejich přístupu k ekologii.“

Jestli vás tahle chvála, která shrnuje všechny benefity, které kapsičky HiPP přináší, nepřesvědčí, pak už (s velkým úsměvem) nevíme… Ochutnejte vy i vaše děti. Ideální na každou svačinu!

PS: A pokud by vás zajímalo, jaká příchuť je na Rohlík.cz nejprodávanější, tak je to ta s malinami. Okurková hned následuje.

PS2: Přikládáme ještě pár fotek z testování!